Konkurs fotograficzny Twoje okno w świątecznym wydaniu

Podziel się:
25 grudnia 2012 roku DRUTEX rozpoczął konkurs fotograficzny „Twoje okno w świątecznym wydaniu” skierowany zarówno do profesjonalistów, jak też amatorów fotografii, jednocześnie posiadaczy okien i/lub drzwi firmy DRUTEX.

Jeżeli masz pomysł na niebanalne przedstawienie stolarki DRUTEX w świątecznej atmosferze i radosnym klimacie zimowego dnia lub nocy weź udział w naszej zabawie! Celem konkursu jest przedstawienie Waszego pomysłu na okna i/lub drzwi ozdobione nietuzinkowymi świątecznymi dekoracjami, kolorowymi światełkami, bombkami lub innymi bibelotami i pokazanie, że okna w świątecznym wydaniu czynią dom jeszcze bardziej magicznym, świątecznym, po prostu pięknym.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wykonanie zdjęcia przedstawiającego aranżację wnętrza lub zewnętrza budynku wyposażonego w stolarkę DRUTEX.

Wykonane fotografie można przesyłać na adres marketing@drutex.com.pl

Zdjęcia mogą być przesyłane do 31 stycznia br. Spośród autorów najciekawszych zdjęć, zostanie wybrana zwycięska fotografia, której autor otrzyma nowoczesny aparat cyfrowy marki NIKON, a laureaci II i II miejsca otrzymają nagrody rzeczowe: nowoczesne dyski zewnętrzne marki Seagate Expansion o pojemności 500 GB.
REKLAMA:

Jury złożone z przedstawicieli firmy DRUTEX będzie oceniać zdjęcia pod względem ich oryginalności, estetyki, a przede wszystkim pomysłowości na świąteczną wersję stolarki wyprodukowanej przez DRUTEX jak również technicznej realizacji pomysłu. Najwyższa liczba punktów zostanie przyznana najbardziej ciekawym, ekscytującym zdjęciom, które w najlepszy sposób pokażą wyjątkowe walory okien i drzwi firmy DRUTEX w świątecznym wydaniu.

Zachęcamy fotografów i amatorów fotografii, którzy potrafią stworzyć zdjęcia podkreślające klimat i atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a przy okazji walory i piękno naszej stolarki. Włączenie się do naszego konkursu to także okazja na zdobycie dodatkowych prezentów, już nie pod choinkę, ale na Nowy Rok, dla siebie i najbliższych. Liczymy, że konkurs spotka się z zainteresowaniem sporej liczby użytkowników naszych okien, drzwi i będzie przy okazji dla nich świetną zabawą– powiedział Karol Szymanowski, Specjalista ds. marketingu w DRUTEX S.A.

Wszystkie zdjęcia laureatów będą publikowane w galerii na www.drutex.eu. Firma nie wprowadza żadnych ograniczeń co do zawartości zdjęcia, zaś podkreśla, że pomysłowość i fantazja są mile widziane.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Drutex
#okna #drzwi #wiadomości #okno #okna i drzwi #konkursy #drutex

Więcej tematów: