Synthos wspiera UKH Unia

Podziel się:
Synthos S.A. rozpoczął współpracę z Uczniowskim Klubem Hokejowym Unia w Oświęcimiu.

Spółka wspierać będzie działalność klubu, który od prawie czternastu lat z powodzeniem szkoli dzieci i młodzież w tej dziedzinie sportu.

- Synthos darzy szacunkiem osoby i organizacje, które podejmują się ambitnych wyzwań. Szczególnie doceniamy działania instytucji działających na rzecz dzieci i młodzieży, dlatego z chęcią wspierać będziemy UKH. W Polsce sport profesjonalny ma wielu sponsorów i reklamodawców, natomiast kuleje szkolenie najmłodszych pasjonatów. Udzielanie wsparcia finansowego dla tych, którzy dopiero stoją przed swoją życiową szansą, odzwierciedla również naszą filozofię jako firmy - inwestowania w ciężką pracę i młode talenty, które z entuzjazmem podchodzą do stojących przed nimi szans. Liczymy, że nasza pomoc pozwoli młodym hokeistom w rozwoju i osiąganiu celów, nie tylko sportowych – powiedział Tomasz Kalwat, Prezes Synthos S.A.
REKLAMA:

Uczniowski Klub Hokejowy Unia powstał w 1999 roku. Obecnie skupia około 170 zawodników reprezentujących 7 grup młodzieżowych: mini hokej, mikrus, żak młodszy, żak starszy, młodzik, junior młodszy oraz centralna liga juniorów. Ich szkoleniem zajmuje się 5 trenerów.

Do sukcesów Klubu należy zaliczyć wielokrotne tytuły Mistrzów Polski w różnych kategoriach wiekowych i coroczne ligowe sukcesy. Zawodnicy Klubu są także corocznie powoływani do kadry Reprezentacji Polski.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Synthos
#wiadomości #izolacje #sponsoring #docieplanie #synthos

Więcej tematów: