Subtelne wzornictwo Franke na targach LivingKitchen®

Podziel się:
Firma Franke, wiodący producent wyposażenia kuchennego, na odbywających się w dniach 14-20 stycznia 2013 roku w Kolonii targach LivingKitchen®, pokazała swoje najnowsze propozycje sprzętu AGD i zlewozmywaków o zaskakującym wzornictwie.

Fot. FrankeFot. FrankeNa stoisku firmy Franke na targach LivingKitchen®, dominowały delikatne, zaokrąglone linie. Seria zlewozmywaków Pebel, charakteryzująca się subtelnymi kształtami, stała się inspiracją do stworzenia kompletnego systemu kuchennego w podobnej stylistyce. Płyta grzewcza oraz okap z charakterystycznymi zaokrąglonymi krawędziami, pozostają jeszcze w fazie koncepcji, ale już zdążyły wzbudzić zainteresowanie odwiedzających. W bieżącej ofercie marki już są dostępne dwa modele zlewozmywaków Pebel wykonanych z Fragranitu+, w sześciu kolorach i wyróżniające się subtelnymi kształtami i wygładzonym wzorem na ociekaczu.
REKLAMA:

Fot. FrankeFot. FrankeLivingKitchen®, to jedno z najważniejszych wydarzeń z branży wyposażenia kuchennego. Tegoroczna edycja targów zgromadziła 175 wystawców z całego świata. Producenci mebli, sprzętu AGD, armatury oraz akcesoriów do aranżacji kuchni wystawiają na targach swoje najnowsze propozycje. Produkty pokazane na LivingKitchen®, będą wyznaczały trendy w aranżacji kuchni przez najbliższe lata.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Franke
#wiadomości #targi #wewnatrz_bud #wnetrza #kuchnia #franke

Więcej tematów: