Yawal Gazelą Biznesu 2012

Podziel się:
„Gazele Biznesu” to prestiżowy ranking najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw. W corocznym zestawieniu, klasyfikowane są małe i średnie przedsiębiorstwa, które dzięki prężnemu rozwojowi bardzo dobrze radzą sobie na rynku. Do ekskluzywnego grona Gazel Biznesu 2012 należy firma Yawal S.A. – jeden z największych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce.

Organizowany od 2000 roku, ranking „Gazele Biznesu” prezentuje zestawienie przedsiębiorstw działających w różnych branżach polskiej gospodarki. W każdej edycji rankingu, którego autorem jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, badane są wyniki finansowe firm za pełne trzy poprzedzające lata. Lista rankingowa co roku ogłaszana jest w dodatku publikowanym przez organizatora zestawienia – magazyn „Puls Biznesu”. Partnerem Strategicznym „Gazel Biznesu 2012” jest Bank Zachodni WBK.

Dynamika wzrostu dochodów (lata 2011 vs. 2009) Yawal S.A. wyniosła 185%. Pozycja w prestiżowym rankingu „Gazele Biznesu 2012” świadczy o silnej pozycji firmy na rynku i o jej konkurencyjności. - Przynależność do zaszczytnego grona Gazel Biznesu 2012 jest dla nas dużym wyróżnieniem, a zarazem stanowi potwierdzenie, że działania, jakie podejmujemy przynoszą efekty i wyraźnie przekładają się na wyniki finansowe firmy – mówi Agnieszka Jeznach, Dyrektor Marketingu Yawal S.A. – Miejsce w zestawieniu to również informacja dla odbiorców naszych rozwiązań, że jesteśmy prężnie działającym przedsiębiorstwem, które cały czas się rozwija - dodaje Dyrektor Marketingu Yawal S.A.
REKLAMA:

W ofercie Yawal S.A. znajduje się szeroka gama systemów architektonicznych, wykorzystujących wysokiej jakości profile aluminiowe. Systemy Yawal pozwalają na tworzenie m.in. nowoczesnych ścian osłonowych, ścian przeciwpożarowych, oraz okien i drzwi o wysokich parametrach izolacyjności termicznej. Rozwiązania firmy zastosowane zostały w takich realizacjach, jak np. Małopolski Ogród Sztuki w Krakowie, Biblioteka Marynarki Wojennej w Gdyni czy Łódzki Inkubator Technologiczny.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Yawal
#okna #drzwi #wiadomości #nagrody #okno #okna i drzwi #profil #z aluminium #yawal

Więcej tematów: