Dachówka MONZAplus maduro

Podziel się:
Od kwietnia w ofercie jednego z wiodących producentów pokryć ceramicznych pojawi się nowa dachówka – MONZAplus maduro o błyszczącym, brązowym kolorze

Fot. RöbenFot. RöbenFirma Röben, która dotąd miała w ofercie pokrycia brązowe wyłącznie w wersji matowej, w odpowiedzi na potrzeby rynku rozszerza asortyment o nową dachówkę MONZAplus maduro w kolorze błyszczącego brązu. To już kolejny produkt marki Röben, którego powstanie wiąże się z sugestiami inwestorów, sprzedawców oraz grup zawodowo związanych z budownictwem.

Elegancki kolor i duże wymiary

Lśniącą, gładką powierzchnię dachówka zawdzięcza pokryciu jej glazurą. Harmonijna barwa nowego pokrycia będzie dobrze współgrać z różnymi typami i odcieniami elewacji. To więc dobry wybór, kiedy inwestorom trudno podjąć decyzję o kolorze pokrycia. Pozostałe właściwości maduro są znane z popularnego modelu MONZAplus: duży rozmiar przyspieszający krycie i pozwalający na znaczne oszczędności czasu oraz pieniędzy, mała waga 1 m² pokrycia, przekładająca się na niskie obciążenie połaci dachowej, boczne „ząbki”, które ułatwiają klamrowanie, a także mrozoodporność, trwałość i wytrzymałość.
REKLAMA:

Fot. RöbenFot. RöbenProducent zapowiada, że dachówka pojawi się na rynku już na początku kwietnia. Jej cena ma być zbliżona do ceny innej dachówki MONZAplus glazurowanej marki Röben – w kolorze tobago (czarnobrązowym). Dachówka maduro została pierwszy raz oficjalnie zaprezentowana na targach BUDMA 2013 w Poznaniu.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Röben
#dachy #dach #roben #zewnatrz_bud #dachowka #z ceramika #produkty #Pokrycia dachowe

Więcej tematów: