Zlewozmywak Manhattan D-100 S

Podziel się:
Firma CCI sp. z o.o., wyłączny dystrybutor zlewozmywaków niemieckiej marki Schock, wprowadziła do swojej oferty nowy zlewozmywak Manhattan D-100 S. Inspiracją dla projektantów tego zlewozmywaka był nowojorski Manhattan, wyspa utożsamiana z luksusem, bogactwem i oazą zieleni.

Zlewozmywak Manhattan D-100 w kolorze Mocha fot. CCI sp. z o.o./SCHOCKZlewozmywak Manhattan D-100 w kolorze Mocha fot. CCI sp. z o.o./SCHOCK

Manhattan D-100 S – światowy luksus zamknięty w surowej formie zlewozmywaka

. Nowy zlewozmywak marki Schock dostępny w ofercie firmy CCI sp. z o.o. jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wyrafinowaną prostotę połączoną z najnowszymi trendami. Jednokomorowy zlewozmywak Manhattan D-100 S świetnie sprawdzi się w niewielkiej kuchni, gdzie każdy centymetr dodatkowej przestrzeni ma ogromne znaczenie. Mimo niewielkiego gabarytu (690x510 mm) Manhattan D-100 S posiada dużą komorę, która umożliwia komfortowe mycie oraz płukanie naczyń. Dodatkowym atutem jest ociekacz, dzięki któremu możemy zrezygnować z zajmującej wiele miejsca kuchennej suszarki. Nowy zlewozmywak z oferty CCI sp. z o. o. jest nie tylko praktyczny, ale dzięki minimalistycznej formie i stonowanej gamie kolorystycznej wpisze się w stylistykę każdej kuchni. Wielbicieli jasnych barw zainteresują kolory kryjące się pod nazwami Alpina, Colorado oraz Everest. Natomiast entuzjastów ciemniejszych odcieni zadowolą Inox oraz Onyx.

Bezpieczeństwo pochodzące z natury

Znajdujący się w środkowej części Manhattanu Central Park, „zielona wyspa” na mapie Nowego Jorku, niezmiennie zachwyca nowojorczyków, którzy przybywają tam, by czerpać spokój oraz siłę życiową z przyrody. Manhattan D-100 S marki Schock także czerpie inspirację z natury. Wykonany z materiału Crystalite+®zapewnienia bezpieczeństwo użytkownikom, a także przedmiotom oraz produktom, które mają z nim styczność. Dodatkowo dzięki formule Antibac, która polega na dodaniu jonów srebra do masy granitowej, pozwala na zapobieganie rozwoju bakterii na powierzchni zlewozmywaka. Na korzyść zlewozmywaka Manhattan D-100 S przemawia również jego wysoka trwałość. Nowość w ofercie CCI sp. z o.o. jest odporna nie tylko na działanie promieni UV oraz działanie wysokich i niskich temperatur, ale także na zarysowania, plamy oraz działanie chemikaliów.
REKLAMA:

Wymiary: 690x510 mm
Do szafki: 45 cm, odwracalny
Sposób montażu: wpuszczany
Ilość komór: 1
Kolory: Alpina, Colorado, Inox, Onyx, Everest , Mocha, Nero
Akcesoria: za dodatkową opłatą szklana deska w kolorze czarnym
Zalecana: bateria Schock SC40.000 z oryginalną oprawą granitową
Cena: 999 zł netto (promocyjna dotyczy kolorów Alpina, Colorado, Inox, Onyx, Everest) cena wg cennika 1599 zł netto
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Schock
#wewnatrz_bud #wnetrza #kuchnia #schock #produkty #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: