Weź udział w konkursie i wygraj płatne praktyki w POL-SKONE

Podziel się:
Studenci Politechniki Lubelskiej mają szansę wygrać cenne nagrody rzeczowe i możliwość odbycia płatnych praktyk u jednego z największych pracodawców naszego regionu – producenta drzwi i okien POL-SKONE. Wystarczy, że do 31 maja przygotują projekt na jeden z trzech tematów konkursowych.

Plakat konkursu “Kreatywność kluczem do sukcesu”  Fot. POL-SKONEPlakat konkursu “Kreatywność kluczem do sukcesu” Fot. POL-SKONE- Od początku istnienia firmy doceniamy potencjał młodych i kreatywnych osób. Jestem przekonany, że możliwość odbycia płatnych praktyk w naszej firmie będzie dobrym startem w karierze zawodowej studentów Politechniki Lubelskiej – mówi Sławomir Szulżyk, dyrektor handlowy POL-SKONE Sp. z o.o.

Aby wziąć udział w konkursie należy przedstawić autorską koncepcję na jeden z trzech tematów konkursowych:
1. Zaprojektować dowolne drzwi wewnętrzne, lub
2. Przedstawić innowacyjną kampanię promocyjną dla wybranej gamy produktów POL-SKONE, lub
3. Zaprezentować dowolną innowację technologiczną w drzwiach, która wpłynie na zwiększenie ich funkcjonalności.
REKLAMA:

Do wygrania są trzy nagrody w każdej z kategorii: za zajęcie pierwszego miejsca miesięczny staż płatny w wysokości 700 zł oraz tablet graficzny, za zajęcie drugiego miejsca tablet graficzny niższej klasy, a za zajęcie trzeciego miejsca dysk zewnętrzny.

- Konkursy organizowane przez Politechnikę Lubelską w kooperacji z lubelskimi firmami, jak na przykład POL-SKONE, to wzorcowy przykład współpracy na linii uczelnia – przedsiębiorstwo. Jej efektem są konkretne propozycje dla naszych studentów w postaci np. odbywania praktyk u najlepszych pracodawców, a po ich zakończeniu możliwość zatrudnienia. – podkreśla rektor Politechniki Lubelskiej prof. Piotr Kacejko.

Więcej informacji i regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.pol-skone.pl w zakładce „KONKURS”.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: POL-SKONE
#okna #drzwi #wiadomości #okna i drzwi #konkursy #pol_skone

Więcej tematów: