Niski próg w drzwiach przesuwnych Ponzio

Podziel się:
W systemie drzwi podnoszono-przesuwnych SL 1600tt wprowadzone zostało nowe rozwiązanie z niską ościeżnicą dwutorową, które znacząco zwiększa funkcjonalność i komfort użytkowania.

Fot. PonzioFot. PonzioW porównaniu ze standardowymi dotychczas dostępnymi rozwiązaniami, nowa ościeżnica jest o połowę niższa i zapewnia łagodne przemieszczanie się. Kwestia ta ma istotne znaczenie zwłaszcza dla osób starszych, czy dla rodzin z dziećmi, ponieważ obniżenie wysokości progu zapewnia wygodę w codziennym użytkowaniu.

Warto przypomnieć, że najnowszy system przesuwny SL 1600tt, będąc jednym z najbardziej zaawansowanych technicznie w swojej kategorii systemów na rynku, jest właśnie odpowiedzią na oczekiwania wymagających klientów.
REKLAMA:

To system o bardzo wysokim standardzie technicznym, budowa profili pozwala na wykonywanie stabilnych konstrukcji o dużych gabarytach, nawet 6-skrzydłowych, o ciężarze skrzydła do 400 kg. Przestronne konstrukcje pozwalają osiągnąć maksymalną szerokość skrzydła: 3,3 m. Dopuszczalna wysokość skrzydła to 3,4m. W systemie jest możliwość zastosowania wypełnień o grubości do 50 mm.

SL 1600tt jest również systemem o wysokich parametrach izolacyjności termicznej. Pozwala na zastosowanie kilku wariantów „docieplenia” - oferuje wersję standard, wersję PLUS i wersję HI.

W najcieplejszej wersji HI ramowy współczynnik przenikania ciepła Uf wynosi od 1,8 W/m2K.

Źródło: Ponzio
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Ponzio
#okna #drzwi #okna i drzwi #ponzio #produkty #Technologie i zabezpieczenia w branży okiennej

Więcej tematów: