Wnętrze z wyobraźnią - zaprojektuj aranżację i wygraj wspaniały tablet

Podziel się:
1 czerwca wystartował konkurs Knauf AMF i Heradesign zatytułowany „Wnętrze z wyobraźnią”. Architekci, projektanci wnętrz i studenci architektury będą mogą dać upust swojej kreatywności i wygrać atrakcyjne nagrody.

Wnętrze z wyobraźnią - zaprojektuj aranżację i wygraj wspaniały tablet 
Konkurs „Wnętrze z wyobraźnią” to wspólna inicjatywa marek AMF i Heradesign działających od stycznia 2013 roku w ramach jednej organizacji biznesowej wchodzącej w skład grupy Knauf. Obydwie marki traktują konkursy jako ważne narzędzie budowania relacji z architektami, czego najlepszym dowodem są podobne konkursy organizowane w przeszłości.

Ideą konkursu „Wnętrze z wyobraźnią” jest zaprojektowanie na zadany temat aranżacji wnętrza na podstawie dostarczonego przez organizatora zdjęcia. Nagradzane będą najbardziej kreatywne, nawet szalone pomysły projektowe. Jedynym ograniczeniem jest konieczność uwzględnienia w pracy przynajmniej jednego produktu z asortymentu marek AMF i Heradesign.
REKLAMA:

Konkurs rozpoczął się 1 czerwca i potrwa do 31 lipca. W tym czasie na stronie www.wnetrzezwyobraznia.pl dostępne będą do pobrania zdjęcia przedstawiające różnego rodzaju niekompletne realizacje oraz tekstury wybranych produktów marek AMF oraz Heradesign. Ci uczestnicy, którzy uzupełnią zdjęcia zgodnie z zaproponowaną tematyką, a przy tym wykażą się największą kreatywnością, mają szansę na wygranie jednej ze wspaniałych nagród. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez specjalne jury składające się z ekspertów firmy Knauf AMF. Nagrodami w konkursie są tablety Galaxy Note 10.1 marki Samsung. Konkurs adresowany jest do architektów, projektantów wnętrz oraz studentów architektury.

Harmonogram konkursu:

1 czerwca – rozpoczęcie konkursu
31 lipca – ostatni dzień nadsyłania prac konkursowych, zakończenie konkursu

Tematyka zdjęć konkursowych:

- Przedszkole dla dużych i małych,
- Narada lekka i znośna,
- Dobre wejście.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Knauf
#wiadomości #nagrody #wnetrza #konkursy #knauf

Więcej tematów: