Pora na Dobry Design

Podziel się:
Wystartowała trzecia już edycja konkursu Dobry Design 2014 organizowanego przez magazyn wnętrzarski Dobrze Mieszkaj.

Dobry DesingDobry DesingKolejny raz 100-osobowe jury złożone z architektów i projektantów zdecyduje, które z dostępnych na polskim rynku rozwiązań dedykowanych wnętrzom zasługują na tytuł Dobry Design.

Cel, jaki przyświeca organizatorom, to wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz, a poprzez promocję najlepszych na polskim rynku rozwiązań udowodnienie, że przestrzeń, która nas otacza, powinna być nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna.

Priorytetem organizatorów było stworzenie opiniotwórczej grupy jurorów – dlatego też kolejny raz do udziału w pracach zaproszonych zostało aż 100 architektów i projektantów wnętrz. To właśnie oni wybiorą najciekawsze produkty w następujących kategoriach konkursowych:
-przestrzeń salonu
-przestrzeń sypialni i garderoby
-przestrzeń kuchni i jadalni
-przestrzeń łazienki
-przestrzeń pracy
-przestrzeń dziecka
-AGD
-oświetlenie
-podłogi i ściany
-okna
-drzwi
-kominki i biokominki
REKLAMA:

Wybrane przez jury produkty otrzymują tytuł i znak towarowy „Dobry Design 2014” oraz „Wyróżnienie Dobry Design 2014”. Ponadto w każdej edycji konkursu możliwość głosowania mają również internauci -użytkownicy serwisu Dobrzemieszkaj.pl - którzy mogą wytypować swoich faworytów. Produkt z największą ilością głosów otrzyma tytuł „Dobry Design – Nagroda Konsumenta”.

Redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj serdecznie zaprasza do udziału w konkursie wszystkich producentów i dystrybutorów produktów wystroju i wyposażenia wnętrz. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 września 2013 roku. Odkryjmy wspólnie DOBRY DESIGN!

Dobry DesingDobry Desing
Zobacz więcej: www.konkursdobrydesign.pl
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Dobry Design
#wiadomości #wnetrza #konkursy

Więcej tematów: