Laser krzyżowy Bosch Quigo

Podziel się:
Twój największy mały pomocnik w domowych remontach.

Fot. BoschFot. Bosch
Quigo to proste w użyciu narzędzie, które pomoże Ci udekorować ściany w niebanalny sposób. W zaledwie kilka sekund po uruchomieniu laser jest gotowy do pracy. Z niezwykłą dokładnością rzuca na ścianę dwie krzyżujące się, prostopadłe linie: pionową i poziomą. Dzięki dodatkowej funkcji nachylenia, za pomocą Quigo możesz wyznaczyć także linie pod dowolnym kątem. Aby używać Quigo, nie potrzebujesz profesjonalnego statywu. Specjalny uchwyt pozwoli na przymocowanie urządzenia choćby na drzwiach szafki, półce lub stopniach drabiny.

Quigo – praktyczne rozwiązania

Laser krzyżowy Bosch Quigo wyglądem przypomina nieduży sześcian i jest niewiele większy od słynnej kostki Rubika. Dzięki tak kompaktowej budowie bez problemu może być przechowywany choćby w szufladzie biurka. Nie musisz się też martwić o to, że przy montażu Quigo pozostawi ślady na Twoich meblach. Uchwyt mocujący laser wyposażony jest w miękkie zaciski chroniące meble przed zarysowaniami. Wszystkich informacji o prawidłowej pracy lasera Quigo dostarczy Ci praktyczna dioda LED: migocząca oznacza, że linie laserowe nie są idealnie wypoziomowane, zaś zapalenie czerwonej diody sygnalizuje zbliżające się rozładowanie baterii.
REKLAMA:

Laser krzyżowy Quigo sprzedawany jest w praktycznej aluminiowej puszce, w zestawie razem z dwiema bateriami alkalicznymi AAA oraz uniwersalnym uchwytem z adapterem szybkomocującym. Sugerowana cena detaliczna zestawu to 290 zł brutto.

Źródło: Bosch
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Bosch
#narzedzie #maszyny #prace_reczne #bosch #produkty #Maszyny, narzędzia pomiarowe

Więcej tematów: