OKNOPLAST nagrodzony certyfikatem „Zielonego okna”

Podziel się:
Oknoplast po raz kolejny uzyskał certyfikat „Zielone Okno”. Logotyp „Zielone okno” to pewność dla klientów firmy, że mogą być spokojni o swoje zdrowie - produkty Oknoplast są bezpieczne i bezrtęciowe.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak bardzo rtęć jest destrukcyjna dla naszego zdrowia. Już jeden gram rtęci wystarczy, by zatruć małe jezioro. Pomimo toksyczności rtęć nadal używana jest w produkcji i przemyśle. Jako firma wyznaczająca najwyższe standardy w branży Oknoplast czuje się społecznie odpowiedzialny za nasze środowisko i jakość życia. Z tego względu producent bierze udział m.in. w konkursie „Zielone Okno” w ramach kampanii społecznej „Zielone okno – wyrzuć rtęć ze swojego życia”.  
REKLAMA:

Fot. OknoplastFot. Oknoplast
Firmy, które uzyskały certyfikat mogą oznaczyć swoje wyroby logotypem Zielone Okno. Taki znak to informacja dla konsumentów, że wyrób nie zawiera rtęci, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na zdrowie i środowisko. Tegoroczne, uroczyste wręczenie certyfikatów odbyło się podczas, organizowanej przez Centrum Informacji Branżowej, GALI STOLARKI BUDOWLANEJ - 10 września w Warszawie.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Oknoplast
#okna #drzwi #wiadomości #okno #okna i drzwi #oknoplast #certyfikaty

Więcej tematów: