Konkurs AristonThermo Polska rozstrzygnięty

Podziel się:
Zakończył się II etap konkursu organizowanego przez Ariston Thermo Polska: „Rozwiń nazwę NUOS i wygraj!” Konkurs skierowany był do wszystkich osób zainteresowanych tematyką urządzeń grzewczych, które rozważają zakup podgrzewacza do wody użytkowej.

Fot. AristonFot. AristonPodgrzewacz wody z pompą ciepła NUOS wytycza nowe standardy wydajności produkcji ciepłej wody za pomocą energii odnawialnej, którą jest ciepło zawarte w powietrzu, maksymalizując jednocześnie komfort i oszczędność energii. Wszechstronny i łatwy w instalacji NUOS jest ekologiczną ewolucją tradycyjnych podgrzewaczy wody. Powstał w oparciu o wynik intensywnych badań działu R&D Ariston, w celu poprawy efektywności energetycznej oraz łatwości użytkowania podgrzewaczy, w których produkcji Ariston jest światowym liderem.

Do Konkursu „Rozwiń nazwę NUOS i wygraj” zgłosiło się aż 112 osób, które przesłały swoje autorskie interpretacje. Ich autorzy popisali się niebywałą wręcz kreatywnością. W związku z tym jury miało bardzo trudne zadanie, bowiem do finału przejść mogło tylko 5 propozycji. Po burzliwym posiedzeniu członków jury, w II etapie konkursu, można było głosować na następujące propozycje:

• Nasze Urządzenia Ogrzewają Sercem
• Natura Ujarzmiona Oszczędność Szalona
• Najnowocześniejsze Urządzenie Ogrzewające Spektakularnie
• Nasze Urządzenie Oszczędza Samodzielnie
• Naturalny Urok Opłacalnych Standardów
REKLAMA:

W drodze głosowania, Jury konkursu podjęło decyzję o wyborze zwycięzcy. Została nim Pani Angelika z Bytomia, która jest autorką interpretacji: Nasze Urządzenia Ogrzewają Sercem. Zwyciężczyni konkursu zdobyła podgrzewacz wody z pompą ciepła NUOS 80 o wartości 4 058 złotych brutto. Nagroda ta zostanie dostarczona osobiście przez przedstawiciela handlowego Ariston Thermo.

Serdecznie dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursie i zapraszamy do udziału w następnych.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Ariston
#wiadomości #instalacje #konkursy #ariston

Więcej tematów: