OKNOPLAST na targach Fensterbau Frontale

Podziel się:
Oknoplast zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska na największych targach branżowych Fensterbau Frontale w Norymberdze, które odbędą się w dniach 26 – 29 marca 2014 roku.

Podczas targów Oknoplast zaprezentuje swoje innowacyjne produkty: energooszczędne okno Winergetic Premium Passive wyposażone w barierę termiczną SpaceBlock, w której zastosowano aerożel, do tej pory wykorzystywany w produkcji skafandrów i promów kosmicznych. Klienci z rynków europejskich będą mieli okazję zapoznać się z ofertą drzwi aluminiowych Aluhaus, które stanowią połączenie funkcjonalności, bezpieczeństwa, energooszczędności, estetyki i trwałości wykonania.

Specjalnie z myślą o tych prestiżowych targach przygotowano wiele nietuzinkowych produktów stolarki PVC i aluminiowej – m.in. drzwi BVB.

Każdego roku uczestnicząc w najbardziej prestiżowych targach branżowych m.in.: Fensterbau Frontale, MADE Expo, Equipbaie czy Batimat, stoiska firmy Oknoplast wyróżniają się na tle konkurencji – nie tylko rozmiarem (aż 200m2 ekspozycji na targach Batimat we Francji), ale i nowymi technologiami –  w roku 2013 Oknoplast podczas targów w Paryżu rozszerzył rzeczywistość za pomocą aplikacji wykorzystującej kody AR.

Fot. OknoplastFot. Oknoplast
Jak co roku dla gości firmy przewidziano liczne atrakcje sportowe, m. in. spotkanie z mistrzem Freestyle Football Krzysztofem Golonką, a także odwiedziny gościa z klubu piłkarskiego Borussia Dortmund.

(G)

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Oknoplast
#okna #wiadomości #targi #okna i drzwi #oknoplast

Więcej tematów: