Vetrex na targach Fensterbau Frontale 2014

Podziel się:
Podczas norymberskich targów Vetrex, producent stolarki premium, zaprezentował wymagającym europejskim inwestorom przełomowy produkt.

Fot. VetrexFot. Vetrex Odbywające się co dwa lata w Norymberdze Międzynarodowe Targi Branżowe „Okno Drzwi Fasada - Fensterbau Frontale”, to jedna z największych i najważniejszych europejskich imprez w branży stolarki otworowej, na której pojawiają się wszyscy liczący się producenci, ale też architekci, deweloperzy i inwestorzy.

Vetrex uczestniczył w norymberskich targach już po raz czwarty. Niemcy to jeden z największych rynków exportowych firmy, dlatego pomorski producent zaprezentował swoją ofertę na nowym, designerskim stoisku i zaskoczył odwiedzających premierowym produktem – oknem o podwyższonej odporności na włamanie do domów energooszczędnych.

Fot. VetrexFot. VetrexFot. VetrexFot. Vetrex
„Zdecydowaliśmy się na europejską premierę systemu VR90 Synergy podczas targów Fensterbau Frontale 2014, ponieważ impreza ta ma olbrzymi zasięg - jest odwiedzana przez ogromną liczbę gości i ma charakter opiniotwórczy. Pozytywnie ocenione przez uczestników produkty szybko zdobywają popularność. Niemieccy inwestorzy to jedni z najbardziej wymagających klientów, więc entuzjastyczne przyjęcie okna VR90 Synergy podczas norymberskich targów tym bardziej nas cieszy” – relacjonuje Paweł Jodinis, Dyrektor ds. Eksportu w firmie Vetrex.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Vetrex
#okna #wiadomości #targi #okna i drzwi #vetrex_spzoo

Więcej tematów: