Drugi Superbrands dla TOPEX

Podziel się:
TOPEX to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek narzędziowych na polskim rynku. Z roku na rok rośnie również ilość jej zadowolonych klientów, a wraz z nią siła marki. Potwierdzeniem jest godło Created in Poland Superbrands, przyznane marce już po raz drugi.

Fot. TopexFot. Topex Created in Poland Superbrands to plebiscyt, w którym nagradzane są największe i najpopularniejsze polskie marki. W tegorocznej edycji przebadano siłę wizerunkową 2000 marek. Laureatów wybrano w oparciu o odpowiedzi 15.000 respondentów którzy oceniali znajomość marek oraz skłonność do ich polecania. Jednym ze zwycięzców prestiżowego konkursu jest najpopularniejsza polska marka narzędzi ręcznych – TOPEX, której przyznano wyróżnienie po raz drugi z rzędu.

Fot. TopexFot. Topex - Ciężko pracujemy na zaufanie jakim obdarzają nas konsumenci. Staramy się aktywnie wsłuchiwać w ich potrzeby - podnosić standardy jakości i konsekwentnie rozszerzać ofertę. Nagroda Created in Poland Superbrands jest potwierdzeniem skuteczności przyjętej przez nas strategii. W tym roku cieszymy wyjątkowo, ponieważ odbieramy ją już drugi raz z rzędu – mówi Daniel Szafulera, Dyrektor Marketingu Grupy Topex.

Fot. TopexFot. Topex
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Topex
#wiadomości #maszyny #topex #konwet

Więcej tematów: