Drzwi Boksze firmy CAL

Podziel się:
Pełne skrzydło wewnętrzne Boksze z Kolekcji Nowoczesnej Zakładu Stolarki Budowlanej CAL dostępne jest w wielu wariantach kolorystycznych. Szczególnie pięknie prezentuje się w kolorze biała patyna, który nie ingeruje w naturalny rysunek dębowego drewna na powierzchni drzwi, nadając mu delikatną, mleczną poświatę.

Fot. CALFot. CAL Boksze doskonale sprawdzą się w minimalistycznych wnętrzach wypełnionych chłodną bielą. Dobrze komponują się także z otoczeniem wykończonym drewnem o jasnej barwie.

Drzwi wykończone zostały przy pomocy olejowosku. Wnika on głęboko w strukturę drewna, chroniąc je przed wilgocią, kurzem i brudem. Ponadto zabezpiecza je przed uszkodzeniami mechanicznymi, wynikającymi z codziennego użytkowania drzwi.

Model posiada innowacyjną konstrukcję płytową. W jego wypełnieniu znajduje się ekologiczna płyta Dendrolight®, dzięki której drzwi są lżejsze, nie tracąc jednocześnie na stabilności. Model Boksze dostępny jest w wersji przylgowej z widocznymi zawiasami lub bezprzylgowej z zawiasami ukrytymi w ościeżnicy. Producent wyposaża go w standardzie w regulowane zawiasy oraz zamek magnetyczny.

Fot. CALFot. CAL
Źródło: CAL

(A)

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: CAL
#okna #drzwi #okna i drzwi #cal #do montaz #z drewno #z plyty #produkty

Więcej tematów: