Effector na Wystawie Budownictwa Energooszczędnego

Podziel się:
Na Konferencji Budownictwa Energooszczędnego, połączonej z wystawą produktów pasywnych, która odbyła się 19 września 2014 r. w Centrum Kongresowym Targów Kielce swoje innowacyjne wyroby oferowała firma Effector.

 Fot. Effector Fot. Effector Prezentacja towarzyszyła jesiennym targom materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz „Dom i Wnętrze”.
Effector - wiodący producent energooszczędnej stolarki okiennej i drzwiowej przedstawił na wystawie w Kielcach kompleksową propozycję dla inwestorów zainteresowanych budownictwem pasywnym.

Firma Effector podczas wystawy proponowała specjalny aluminiowy system okienno-drzwiowy MB-86, w którym po raz pierwszy na świecie jako materiału izolacyjnego użyto aerożelu. Zaprezentowała także drzwi balkonowe podnoszono-przesuwne EDEN, które idealnie nadają się na zabudowę łączącą pokoje lub ogrody zimowe z terenem zewnętrznym i są wygodnym wyjściem na balkon. Wśród energooszczędnych rozwiązań marki Effector oferowano także specjalną ścianę słupowo-ryglową, o wysokiej izolacyjności termicznej, która pozwala na wykonywanie ścian osłonowych lub wypełniających, dachów oraz konstrukcji przestrzennych.
REKLAMA:

Firma Effector podczas wystawy poświęconej produktom pasywnym zaprezentowała rozwiązania, które pozwalają nie tylko na optymalizację klimatu we wnętrzach budynków, ale także w dużym stopniu zmniejszają koszty utrzymania obiektów.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Effector
#okna #drzwi #wiadomości #okno #okna i drzwi #konferencja #effector

Więcej tematów: