Junkers dba o rozwój swoich Autoryzowanych Serwisantów

Podziel się:
Aby utrzymać pozycję lidera usług serwisowych na rynku techniki grzewczej, Junkers stawia wysokie wymagania swoim Autoryzowanym Serwisantom i dlatego co roku przeprowadza wśród nich Test Wiedzy.

 Fot. Junkers Fot. Junkers Tegoroczny Test Wiedzy Teoretycznej Autoryzowanych Serwisantów Junkers dotyczy pomp ciepła do przygotowania c.w.u. Supraeco SWI/SWO. Otrzymanie z niego minimum 95% maksymalnej liczby punktów jest jednym z wymogów uzyskania lub przedłużenia na kolejny rok Autoryzacji Serwisowej marki Junkers.

Test jest dostępny po zalogowaniu się na specjalnej platformie internetowej. Można go rozwiązać w dowolnym miejscu i czasie. Można także w każdej chwili przerwać go i powrócić do niego w dogodnym momencie. Ważne jest tylko, aby potwierdzenie jego zaliczenia uzyskać do końca 2014 roku.
REKLAMA:

- Wysoki poziom wiedzy technicznej, prawidłowa diagnostyka oraz wystawianie pełnej dokumentacji serwisowej po każdej wizycie u Klienta są i będą koniecznymi warunkami, aby należeć do grona Autoryzowanego Serwisu Junkers.

- Testy wiedzy są jedynie uzupełnieniem obowiązkowych szkoleń praktycznych. Wprowadzenie zaś testów w formule online to także dobra okazja do zapoznania się z dokumentacja techniczną, która jest niezwykle pomocna podczas napraw i konserwacji urządzeń – zapewnia Krzysztof Milczarek, Kierownik Serwisu Junkers.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Junkers
#wiadomości #instalacje #junkers

Więcej tematów: