DRUTEX oficjalnym partnerem Plebiscytu „Sportowiec Roku”!

Podziel się:
DRUTEX, największy w Europie producent okien, został partnerem 80. Plebiscytu „Przeglądu Sportowego" o tytuł Sportowca Roku. Patronat honorowy nad tegoroczną edycją objął prezydent Polski - Bronisław Komorowski.

 Fot. DRUTEX Fot. DRUTEX DRUTEX od lat aktywnie angażuje się w promowanie polskiego sportu. Firma od ponad 11 lat związana jest z lokalną drużyną piłkarską DRUTEX- Bytovia Bytów, a od kilku miesięcy współpracuje ze światowymi gwiazdami futbolu – mistrzowskim trio: Andreą Pirlo, Philippem Lahmem oraz Jakubem Błaszczykowskim. Wyrazem zaangażowania firmy w działania mające na celu propagowanie sportu i idei fair-play jest również udział DRUTEX-u w licznych wydarzeniach sportowych w Polsce i za granicą.

Rok 2015 DRUTEX rozpocznie ponownie w duchu sportowej rywalizacji, jako że firma została oficjalnym partnerem jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce, czyli Plebiscytu „Sportowiec Roku”.
REKLAMA:

 Fot. DRUTEX Fot. DRUTEX Plebiscyt Przeglądu Sportowego jest drugim najstarszym, tego typu konkursem na świecie, w którym wyróżnia się najlepszych sportowców minionego roku. W 1926 roku, z inicjatywy Kazimierza Wierzyńskiego, ówczesnego redaktora naczelnego „Przeglądu Sportowego”, postanowiono, aby w plebiscycie czytelniczym wybierać corocznie Dziesięciu Najlepszych Sportowców Polski, z których pierwszy zyskiwał miano Sportowca Roku. Tradycja imprezy zachowała się do dziś i już po raz osiemdziesiąty Polacy będą mogli wybrać swoich faworytów.

Uroczysta Gala Mistrzów Sportu i podsumowanie Plebiscytu odbędzie się 10 stycznia 2015 roku i tradycyjnie będzie transmitowana przez TVP w programie 1.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Drutex
#okna #wiadomości #okna i drzwi #wspolpraca #drutex

Więcej tematów: