Okno Capital Smart Stolbud Włoszczowa nagrodzone Złotym Medalem MTP Budma 2015!

Podziel się:
Z początkiem stycznia firma Stolbud Włoszczowa przystąpiła do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Budma 2015, do którego rocznie startuje niemal 500 produktów. Kapituła konkursowa, w skład której wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie.

 Fot. Stolbud Fot. Stolbud Dziś firma Stolbud Włoszczowa z przyjemnością informuje, że wśród 24 produktów nagrodzonych Złotym Medalem jest ich okno –Capital Smart.

Co je wyróżnia?

Capital Smart to energooszczędny, innowacyjny produkt, który z powodzeniem dołączy do szeregu inteligentnych rozwiązań w naszych domach. Nowoczesna technologia pozwala sterować oknem i jego funkcjami przy pomocy dostępnych urządzeń elektronicznych: tabletów, smartfonów bądź innych urządzeń z systemem iOS lub Android oraz pilota.
REKLAMA:

Okno Smart Capital wykorzystuje nie tylko funkcje stacji meteorologicznej, informując nas o temperaturze, sile i prędkości wiatru, ale również o obecności jakże niebezpiecznego tlenku węgla. Ponadto inteligentnie reaguje na zmieniające się warunki atmosferyczne, np. pozwala na automatyczne zamkniecie okna w przypadku deszczu, zaciemnienie szyb przy zwiększającym się nasłonecznieniu, zapewnia stale prawidłową wentylację. Okno Smart Capital to energooszczędność, komfort, wygoda i bezpieczeństwo.

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, przyznawana innowacyjnym produktom o najwyższej jakości.

Nagrodzone Złotym Medalem okno Capital Smart będzie zaprezentowane na stoisku firmy Stolbud Włoszczowa podczas MTP BUDMA 2015 w Poznaniu w dniach 10-13 marca 2015.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Stolbud Włoszczowa
#okna #wiadomości #nagrody #okna i drzwi #stolbud_wloszczowa

Więcej tematów: