Firma Coniveo ze Srebrnym Certyfikatem Solidna Firma

Podziel się:
Firma Coniveo oferująca różnorodne markowe wykładziny obiektowe otrzymała Srebrny Certyfikat Solidna Firma. Program, w ramach którego przyznawane są certyfikowane zaświadczenia rzetelności biznesu, wspiera i promuje odpowiedzialne polskie firmy. Wszystkie one tworzą bazę godnych zaufania kontrahentów i pracodawców.

 Fot. Coniveo Fot. Coniveo Srebrny Certyfikat Solidna Firma przyznawany jest firmom, których działalność biznesową cechuje rzetelność i wiarygodność oraz trzykrotnie przeszły weryfikację w ramach tego programu. Od początku swojej działalności, firma Coniveo otrzymała już dwa certyfikaty Solidna Firma, w 2006 i 2009 roku. Podczas uroczystej gali, która odbyła się 13 lutego br. w Warszawie, Sebastian Margalski w imieniu prezesa Coniveo Tomasza Urbanskiego, odebrał kolejne, tym razem srebrne wyróżnienie.

Od dawna możemy zaobserwować, że klienci decydując się na współpracę z nami zwracają uwagę na jakość. Dotyczy to zarówno oferowanych przez nas produktów, jak i sposobu obsługi oraz prowadzenia biznesu. Dlatego fakt, że po raz trzeci zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem Solidna Firma jest dla nas potwierdzeniem, że warto dbać o jak najwyższe standardy prowadzenia działalności biznesowej – mówi Sebastian Margalski, dyrektor ds. rozwoju w firmie Coniveo.
REKLAMA:

Przedsiębiorstwa ubiegające się o certyfikaty Solidna Firma przechodzą wieloetapową procedurę weryfikującą. Podczas oceny wiarygodności firmy brane są pod uwagę między innymi terminowe rozliczenia z kontrahentami i pracownikami, terminowe regulowanie podatków i ceł, należności wobec ZUS i należności kredytowych, przestrzeganie prawa pracy oraz zasad BHP, a także przestrzeganie praw konsumenta i terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań reklamacyjnych.

Firma Coniveo działa na polskim rynku od 20 lat. Jest jedną z największych firm z branży wykładzin obiektowych w Polsce. Jest dystrybutorem markowych wykładzin obiektowych i akcesoriów podłogowych. Oferuje również montaż wykładzin w biurach i instytucjach, szkołach, hotelach oraz gabinetach medycznych.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Coniveo
#wiadomości #wnetrza #certyfikaty #coniveo_psp

Więcej tematów: