DuPont™ Corian<sup>®</sup> odnawia i rozszerza swoją ofertę gotowych umywalek i zlewów

Podziel się:
Odnowiona, pełna gama kształtów DuPont Corian® posiada teraz 40 modeli. Są one podzielone na grupy zlewów i umywalek. Każda grupa ma swoją nazwę, która odzwierciedla ich charakterystyczną estetykę.

 Fot. DuPont Fot. DuPont W ramach programu rozwoju „Endless Evolution”, DuPont Corian® ogłasza wprowadzenie na rynek udoskonalonej i rozszerzonej oferty gotowych umywalek do łazienki i ogólną zmianę całej swojej oferty kształtów. Obejmuje ona także zlewozmywaki do kuchni i umywalki dla sektora opieki zdrowotnej. Każda nowa umywalka łazienkowa charakteryzuje się wszechstronnym, nowoczesnym designem i zawiera innowacyjne rozwiązania techniczne.

Gotowe umywalki i zlewy od dawna są podstawowym elementem oferty DuPont Corian®. Przez dziesięciolecia bezszwowe połączenie kształtów i arkuszy DuPont Corian® dostarczało pięknych, wysokiej jakości, z natury higienicznych i niezawodnych rozwiązań do pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej na całym świecie.
REKLAMA:

 Fot. DuPont Fot. DuPont Fot. DuPont Fot. DuPont
Zaktualizowana i przemianowana oferta umywalek i zlewów DuPont Corian® będzie dostępna w sprzedaży od 01 czerwca 2015 w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: DuPont
#wnetrza #do kuchnia #zlewozmywak #do lazienka #umywalka #dupont #produkty #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: