„Mistrzowie Izolacji” wystartowali po raz czwarty!

Podziel się:
Atrakcyjne prezenty, wiele różnych korzyści i zupełnie nowa, zaskakująca nagroda główna – to wszystko czeka na wykonawców biorących udział w czwartej edycji programu Mistrzowie Izolacji, organizowanego przez markę ISOVER – producenta materiałów izolacyjnych.

 Fot. ISOVER Fot. ISOVER
Kolejna odsłona Mistrzów Izolacji ruszyła 1 czerwca 2015 i potrwa do 30 września 2016 – przez tyle czasu uczestnicy będą mogli zbierać etykiety z produktów ISOVER i wymieniać je na nagrody. Proste zasady i atrakcyjne nagrody to niezmienne cechy programu ISOVER, dedykowanego wykonawcom pracującym z produktami tej marki. W tej edycji na uczestników czeka nagroda gwarantowana – wycieczka all inclusive do jednego z ciepłych krajów – na Korfu lub na Majorkę lub do Turcji.

To jednak nie wszystko – tradycyjnie już, uczestnicy programu będą mogli sięgnąć także po inne nagrody – nie tylko sprzęty elektroniczne i AGD czy karty prezentowe, ale także specjalistyczne narzędzia oraz ubrania robocze ze specjalnej kolekcji Pierre ISOVER Collection. Jak je otrzymać? Na początek należy zapisać się do Promocji przez formularz na stronie www.najlepszeizolacje.pl, a później już tylko zbierać punkty za zakup premiowanych produktów marki. Punkty trafiają na specjalne konto uczestnika, które potem można zamieniać na wybrane nagrody. Jedna etykieta z produktu ISOVER to jeden punkt na koncie.
REKLAMA:

To już czwarta edycja Programu Mistrzowie Izolacji – z każdą z kolejnych rosły oczekiwania naszych wykonawców, dlatego w tym roku zdecydowaliśmy zapewnić im naprawdę wyjątkową nagrodę główną – wyjazd do jednego z ciepłych krajów. Jak zwykle oferujemy również szeroki wachlarz nagród, które wykonawcy mogą odbierać podczas trwania całego programu. Ponadto na uczestników czekają także sezonowe promocje, i specjalistyczne szkolenia. Jak zawsze wykonawcy mogą liczyć na profesjonalne wsparcie doradców ISOVER - mówi Monika Naczeńska, Koordynator Komunikacji Marketingowej.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Isover
#wiadomości #izolacje #nagrody #konkursy #Isover

Więcej tematów: