Janpol na targach Meble Polska 2016

Podziel się:
Targi Meble Polska to największe wydarzenie branży meblarskiej , wśród wystawców nie może zabraknąć polskiego lidera sprzedaży materacy – Fabryki Materacy Janpol. Ze względu na obchodzony jubileusz – 25-lecie działalności, tegoroczna edycja będzie dla firmy szczególnie wyjątkowa.

Poznań stanie się europejską stolicą branży meblarskiej. Dla wystawców, Targi Meble Polska są synonimem spotkania biznesowego z klientami oraz kupcami z całej Europy. To idealna okazja, aby zaprezentować portfolio produktów, a w szczególności wprowadzane na rynek nowości.
REKLAMA:

Fabryka Materacy Janpol już kolejny rok z rzędu będzie miała przyjemność prezentować swe produkty, zarówno dla klienta ostatecznego, jak i branży hotelarskiej. Z okazji jubileuszu 25-lecia firma przygotowała wiele aktywności. Na miejscu będzie można zasmakować w kawie, parzonej przez profesjonalnych baristów oraz specjalnie przygotowanym sushi. Czas uświetni joga uśmiechu oraz sesja fotograficzna, a dla osób, które zdecydują się wziąć w niej udział producent przewidział specjalne upominki. Targi Meble Polska to idealna okazja do świętowania jubileuszu.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Fabryka Materacy Janpol
#wiadomości #meble #wnetrza #janpol

Więcej tematów: