Najlepszy system instalacyjny roku 2015 dla Purmo Cleverfit

Podziel się:
Przez Czytelników magazynu „Systemy Instalacyjne” został nagrodzony profesjonalny system rurowy Cleverfit.

W tegorocznej edycji plebiscytu w 9 kategoriach rywalizowało ponad 50 produktów. Nowoczesny system Purmo zwyciężył w kategorii „rury”. Magazyn „Systemy Instalacyjne” obecny jest na rynku od 14 lat, a jego główny cel to popularyzacja najnowszych rozwiązań technologicznych, wymiana informacji oraz integracja specjalistów z branży instalacyjnej, m.in. inżynierów oraz instalatorów. Zwycięstwo Cleverfit w głosowaniu Czytelników magazynu potwierdza, że zaproponowane przez Purmo rozwiązanie jest najlepsze wśród systemów rurowych dostępnych na rynku HVAC w Polsce.

Zaprezentowano go po raz pierwszy na targach ISH we Frankfurcie w 2015 roku, to kompletny i uniwersalny system instalacyjny, który znajduje zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i biurowym oraz w dużych obiektach przemysłowych, usługowych, szpitalnych i sakralnych. Doskonale sprawdza się w instalacjach ogrzewania i chłodzenia, a także w instalacjach zimnej i ciepłej wody użytkowej. Jego zaletą jest również możliwość łatwego i szybkiego montażu. O wysokiej skuteczności świadczą takie obiekty, jak Osiedle Belvedere w Olsztynie, gdzie położono aż 50 km instalacji.
REKLAMA:

Na system składają się wielowarstwowe, elastyczne rury, złączki wykonane z mosiądzu lub tworzywa sztucznego PPSU oraz niezbędne do wykonania połączeń narzędzia (zaciskarki, kalibratory i nożyce do cięcia rur). Wszystkie elementy wykonane są zgodnie z najwyższymi standardami, a system podlega 10-letniej gwarancji oraz ubezpieczeniu do 1 000 000 euro.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Purmo
#wiadomości #nagrody #rura #do ogrzewanie #instalacje #purmo #konkursy #w grzejnik

Więcej tematów: