Hilti na liście najlepszych pracodawców w Polsce

Podziel się:
Firma Hilti znalazła się na liście najlepszych miejsc pracy w tegorocznej edycji prestiżowego rankingu Great Place to Work. Międzynarodowy lider w zakresie systemowych rozwiązań dla profesjonalistów branży budowlanej został doceniony wśród pracodawców zatrudniających poniżej 500 osób. Wyniki konkursu zostały ogłoszone podczas gali w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

Fot. HiltiFot. HiltiCo roku Instytut Great Place to Work przygotowuje listę „Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce”. Tytuł Najlepszego Miejsca Pracy Polska 2016 został nadany firmom, które otrzymały najwyższe oceny wynikające z przeprowadzonych ankiet pracowniczych, audytów kultury organizacyjnej i praktyk HR. Hilti, jako jedyna firma z branży budowlanej w zestawieniu, zajęła 6 miejsce w kategorii firm zatrudniających poniżej 500 osób.
REKLAMA:

- Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni jako jedni z najlepszych pracodawców w Polsce. Stawiamy na budowanie wyjątkowych relacji z naszymi pracownikami oraz dbamy o ich codzienny rozwój. Kładziemy duży nacisk na rozwijanie poczucia przynależności i zaufania do firmy, dlatego cenimy otwartą komunikację, oferujemy szereg szkoleń i spotkań pracowniczych oraz systemy wynagrodzeń i wyróżnień. Nasi pracownicy na bieżąco są informowani o wynikach spółki, ponieważ zależy nam, aby każdy z nich działał w duchu przedsiębiorczości i miał świadomość swojego wpływu na funkcjonowanie firmy. Wierzymy, że naszymi najlepszymi ambasadorami są nasi pracownicy, ludzie z pasją, w których rozwój chcemy stale inwestować, doceniając ich zaangażowanie. To co dla nas równie ważne, to aspekt różnorodności. Choć działamy w branży zdominowanej przez mężczyzn, stawiamy na wzrost zatrudnienia kobiet, ze szczególnym uwzględnieniem działu sprzedaży oraz stanowisk menadżerskich. Doświadczenie pokazało nam, że kobiety doskonale sprawdzają się w tym obszarze, a świadczy o tym obecność trzech członkiń grupy zarządzającej w Hilti – mówi Anna Niziołek, Dyrektor ds. Personalnych w Hilti (Poland).
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Hilti
#wiadomości #nagrody #narzedzie #maszyny #hilti

Więcej tematów: