Ambasador Meblarstwa 2016 dla Wojciech Gątkiewicza

Podziel się:
Wyjątkowym wyróżnieniem "Ambasador Meblarstwa" został uhonorowany Wojciech Gątkiewicz, Członek Zarządu Grupy Pfleiderer, Dyrektor Sprzedaży firmy Pfleiderer Grajewo.

Ceremonia wręczania nagród miała miejsce 15 września, podczas Ogólnopolskiego Kongresu Meblarskiego "Polskie Meble - Konkurencyjna Polska", który odbywa się w ramach poznańskich Targów DREMA / FURNICA / SOFAB 2016.

Fot. PfleidererFot. PfleidererFot. PfleidererFot. Pfleiderer
- Tytuł "Ambasador Meblarstwa", to nagroda szczególna i wyjątkowa, będąca podkreśleniem dokonań i wieloletnich wysiłków. Jestem absolutnie pewien, że praca pana Wojciecha Gątkiewicza wydatnie przyczyniła się nie tylko do rozbudowy i unowocześnienia firmy Pfleiderer, ale też pozytywnie odbiła się na całej branży. Była jedną z wielu ważnych cegiełek jej rozwoju, dzięki czemu dziś możemy cieszyć się tak dobrą pozycją polskiego meblarstwa na międzynarodowym rynku, wysokimi wynikami eksportu i stałym, stabilnym wzrostem. - powiedział podczas odbierania nagrody Przemysław Strzyż, dyrektor ds. wsparcia sprzedaży i serwisu marketingowego Pfleiderer Grajewo.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Pfleiderer
#wiadomości #nagrody #wnetrza #pfleiderer

Więcej tematów: