Uchwyty VIOLA firmy GAMET

Podziel się:
Projektując uchwyty VIOLA, projektanci firmy GAMET postanowili wyłamać się z wszechobecnego minimalizmu. Inspirowana naturą kolekcja odpowie na potrzeby miłośników przytulnych, ciepłych i łagodnych aranżacji.

Fot. GametFot. GametFot. GametFot. GametFot. GametFot. Gamet
Fot. GametFot. GametFot. GametFot. GametFot. GametFot. Gamet

Opis produktów:

Smukły, sprężysty i delikatny kształt nowych uchwytów VIOLA przywodzi na myśl to, co w naturze najpiękniejsze: liście, płatki kwiatów czy skrzydła motyla. Organiczna i ozdobna stylistyka świetnie sprawdzi się w przypadku klasycznych mebli kuchennych, kolonialnych kredensów, ale przede wszystkim romantycznych i kobiecych toaletek, regałów, komód i szafek nocnych.

Fot. GametFot. GametKolekcja VIOLA składa się z dwóch modeli uchwytów i gałek. Wersja podstawowa (UR48 oraz GR48) dostępna jest w sześciu wariantach kolorystycznych – w zależności od barwy powłoki galwanicznej, uchwyty i gałki mogą mieć różne odcienie srebra, złota i miedzi oraz błyszczące lub matowe wykończenie. Rozstaw uchwytu wynosi 128 mm, natomiast gałka ma średnicę 40 mm.

Drugą, wzbogaconą wersją kolekcji jest VIOLA CRISTAL, która ozdobiona jest dodatkowo kryształkami Swarovskiego. Zdecydowanie bardziej spodoba się jednak miłośnikom mebli i wnętrz w stylu Glamour oraz luksusowej, eleganckiej atmosfery. VIOLA CRISTAL dostępna jest w pokryciu srebrnym i złotym oraz matowym i błyszczącym wykończeniu.
REKLAMA:

Dane techniczne:

Elementy składowe: uchwyt Viola (UR48), gałka Viola (GR48), uchwyt Viola Cristal (UR48-SW), gałka Viola Cristal (GR48-SW)
Pokrycia galwaniczne: Viola i Viola Cristal
Wykończenie: matowe, błyszczące
Rozstaw uchwytu: 128 mm (UR48, UR48-SW)
Średnica gałki: 40 mm (GR48, GR48-SW)
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Gamet
#wnetrza #do meble #gamet #produkty #Dekoracje i dodatki we wnętrzu

Więcej tematów: