<

Aluminiowe uchwyty marki GAMET

Minimalizm to wciąż jeden z najpopularniejszych trendów w urządzaniu wnętrz – aranżacji z charakterem, w których każdy, nawet najdrobniejszy szczegół jest efektem starannie przemyślanej wizji projektanta.

Więcej...

EXIMUS – nowoczesna linia klamek dekorowanych emalią od Gamet

Nowoczesne klamki z kolekcji EXIMUS marki Gamet wyróżniają się oryginalnym wzornictwem oraz wyjątkowym dekorem, wykonanym w technologii emaliowania. Produkt doskonale komponuje się z wnętrzami zaaranżowanymi w stylu nowoczesnym.

Więcej...

Jak szybko odnowić kuchenne szafki?

Nowa kuchnia w jeden weekend? To możliwe. Podpowiadamy jakie są sposoby na metamorfozę w kuchni, które przyniosą naprawdę błyskawiczne efekty.

Więcej...

Kultowe uchwyty - Piatto oraz Trapano od Gamet

Nowe kolekcje marki Gamet

Więcej...

Kuchnia od nowa w jeden weekend. Zrobisz to sam

Twoja kuchnia już dawno utraciła modny blask? Chciałbyś coś zmienić, ale nie wiesz jak? Podpowiadamy, jak w zaledwie kilka dni odmienić kuchenne wnętrze nie do poznania. I co najważniejsze - wcale nie potrzebujesz ekipy remontowej i ogromnego budżetu. Wystarczy odrobina kreatywności.

Więcej...

Gamet nawiązał współpracę z marką GERDA

Toruński producent dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych rozpoczął współpracę z polskim liderem w segmencie drzwi, zamków i okuć. W ramach kooperacji Gamet poszerzy swój asortyment o wybrane produkty firmy GERDA.

Więcej...

Wyniki konkursu ze studentami ASP Łódź

Gamet S.A. – producent akcesoriów budowlanych i meblowych – rozstrzygnął konkurs dla młodych projektantów, który rozpoczął się w lutym i trwał przez cały semestr. Dla studentów była to okazja do sprawdzenia swoich sił we wzornictwie przemysłowym i zdobycia pierwszego, praktycznego...

Więcej...

Nowości techniczne oraz budowlane w ofercie marki GAMET

Bezszelestna, cienkościenna szuflada GAMET BOX, zawiasy hydrauliczne poddane szczegółowym testom oraz szeroka gama odbojników drzwiowych. To tylko kilka propozycji firmy GAMET S.A., będących odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie w segmencie akcesoriów technicznych i budowlanych....

Więcej...

Uchwyty VIOLA firmy GAMET

Projektując uchwyty VIOLA, projektanci firmy GAMET postanowili wyłamać się z wszechobecnego minimalizmu. Inspirowana naturą kolekcja odpowie na potrzeby miłośników przytulnych, ciepłych i łagodnych aranżacji.

Więcej...

Studenci ASP Łódź z wizytą w firmie Gamet

Gamet, toruński producent dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych, zaprosił do konkursu młodych projektantów łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych.

Więcej...
Loading...