FAKRO Partnerem Głównym Kongresu Stolarki Polskiej

Podziel się:
W dniach 25-26 maja br. odbył się VIII Kongres Stolarki Budowlanej, będący największym wydarzeniem w branży budowlanej. Podczas kongresu firma FAKRO otrzymała aż trzy nagrody oraz – jak rokrocznie – była Partnerem Głównym Kongresu.

Fot. FakroFot. FakroFot. FakroFot. Fakro
W tym roku FAKRO otrzymało certyfikat „DOBRY MONTAŻ” – Partner DOBREGO MONTAŻU za 2017 rok, w uznaniu za aktywne aktywnego zaangażowanie i wsparcie promocji prawidłowego montażu wyrobów stolarki budowlanej, w ramach III edycji Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej „Dobry Montaż”. FAKRO zostało także wyróżnione Certyfikatem POiD, będącym rekomendacją FAKRO przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

Podczas uroczystej gali podsumowano plebiscyt na „Orła Polskiej Stolarki od dziennikarzy za najbardziej przystępny odbiorcom sposób komunikacji i edukację w zakresie stolarki budowlanej”. To właśnie FAKRO zostało nagrodzone przez dziennikarzy branżowych za najlepszą komunikację.

Ta nagroda ma dla nas szczególne znaczenie. Symbolicznie składam ją na ręce każdego współpracownika w dziale marketingu. Dziękuję zespołowi za zaangażowanie w codziennej pracy – skomentował Janusz Komurkiewicz, członek Zarządu ds. Marketingu.

Fot. FakroFot. FakroFot. FakroFot. Fakro
Kongres Stolarki Polskiej to cykliczne wydarzenie, na którym spotykają się producenci stolarki otworowej i dostawcy komponentów. Podczas Kongresu zostały poruszone ważne dla branży aspekty. Dużym zainteresowaniem cieszył się panel pt. „Perspektywa 2021: Zmiany w zakresie współczynnika przenikalności cieplnej stolarki otworowej”. Eksperci dyskutowali na temat zaostrzenia przepisów poprzez dalsze obniżanie parametrów przenikalności cieplnej stolarki otworowej. Po dyskusji producenci i dostawcy stolarki budowlanej w ankiecie wyrazili swoją opinię. Większość producentów i dostawców wyrobów opowiedziała się za pozostawieniem parametrów na obecnym poziomie. Wyniki ankiety pokazują, że prawie 75% producentów jest za podawaniem współczynnika przenikania ciepła dla rozmiaru referencyjnego okna, a 63% uważa, że należy zachować teraz obowiązujące współczynniki dla stolarki i ich nie zaostrzać w 2021 roku. W pozostałych panelach dyskutowano o sukcesji i nowoczesnych narzędziach marketingowych.
REKLAMA:

VIII Kongres Stolarki Budowlanej zgromadził w toruńskim Hotelu Copernicus niemal pięciuset uczestników, wśród których honorowym gościem był Tomasz Żuchowski, wiceminister Infrastruktury i Budownictwa.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Fakro
#okna #wiadomości #buduj z fakro #nagrody #okno #kongres #okna i drzwi #wspolpraca #fakro

Więcej tematów: