Rewolucyjny system listwowy NOOX od Classen

Podziel się:
Na polskim rynku zadebiutował właśnie innowacyjny system listwowy NOOX od Classen, który zmienia dotychczasowe postrzeganie montażu i estetyki listew. Ich łączenie jest szybkie i proste, a efekt końcowy zachwyca stylowym wyglądem.

Fot. ClassenFot. ClassenFot. ClassenFot. Classen
Fot. ClassenFot. ClassenFot. ClassenFot. Classen
Dla osób urządzających lub remontujących mieszkanie istotne jest, żeby prace przebiegały sprawnie, a wnętrza zostały starannie wykończone. Mając to na uwadze tworzymy produkty, które są przede wszystkim praktyczne - zarówno podczas montażu, jak i późniejszego użytkowania. Nowość w naszej ofercie - listwy NOOX są przycięte pod kątem 45 stopni, dzięki czemu można je wygodnie i dowolnie łączyć. Ich innowacyjność sprawia, że wykonujemy o połowę mniej cięć niż w przypadku tradycyjnych listew. Sam proces instalacji jest o jedną trzecią krótszy niż standardowo – mówi Marcin Gąszcz, Project Manager ds. listew, Classen.

Fot. ClassenFot. ClassenFot. ClassenFot. Classen
Listwa NOOX złożona jest z dwóch części: bazy, czyli oprawki oraz wyjmowanej, dwustronnej wkładki. Środkowy element z jednej strony posiada wzór dekoracyjny, a z drugiej ma biały kolor (wyjątkiem jest wkładka wykończona obustronnie w czerni). Ten atrybut umożliwia zmianę aranżacji w dowolnym momencie – w przypadku pojawienia się trudnych do usunięcia zabrudzeń, uszkodzeń lub po prostu chęci metamorfozy. Listwy są zakończone symetrycznie (przycięte pod kątem 45 stopni), dzięki czemu świetnie wyglądają zarówno w centralnej części pomieszczenia, jak i w kątach. Obracając je i właściwie dopasowując, estetycznie wykończymy kąty wewnętrze i zewnętrzne, zachowując spójność.

Fot. ClassenFot. ClassenFot. ClassenFot. Classen
Fot. ClassenFot. ClassenFot. ClassenFot. Classen
Precyzyjne wyprofilowanie sprawia, że liczba cięć zostaje ograniczona, a łączenia między listwami są niewidoczne. Oszczędność czasu wynika także z braku konieczności stosowania klipsów, narożników oraz łączników – wystarczą tylko kołki montażowe i klej.

Fot. ClassenFot. ClassenFot. ClassenFot. Classen

Fot. ClassenFot. Classen
Innowacyjność listew NOOX przejawia się na poziomie technicznym i użytkowym, ale dotyczy również estetyki. W bogatej palecie kolorystycznej znajdują się produkty w wielu odcieniach, m.in. niebieskim, miętowym, różowym, burgundowym, szarym, czarnym i białym. Wśród asortymentu proponowanego przez firmę Classen dostępne są także cokoły dopasowane do wszystkich modeli z kolekcji Visiogrande, Loft, Galaxy 4V oraz Master 4V. Listwy występują zatem w dekorach kamiennych, marokańskich oraz drewnianych. Co więcej, dzięki zastosowaniu nadruków cyfrowych, klienci mogą wybierać wśród wielu niestandardowych wzorów graficznych.

Metoda nadruku cyfrowego pozwala nam nie tylko na produkcję listew w pełnym kolorze, ale także na stworzenie różnorodnych wzorów. Podczas targów branżowych skonsultowaliśmy się z naszymi klientami i wybraliśmy kilka motywów, które świetnie sprawdzą się w pokojach najmłodszych. Są to kredki, pszczółki, deseń marynarski, a także wzór Hela. Ten ostatni zawdzięcza swoją nazwę 7-letniej dziewczynce, które wykonała rysunek zdobiący dziś jeden z modeli proponowanych przez nas listew. Dzięki tak szerokiej palecie wzorów i barw, listwy NOOX stają się nie tylko niezbędnym elementem wykończenia podłogi, ale także wyjątkowym akcentem aranżacyjnym – dodaje Marcin Gąszcz.
REKLAMA:

Listwy dostępne są w dwóch wysokościach: 70 i 90 mm. Można je nabyć w sieciach sprzedaży Leroy. Merlin, OBI oraz w salonach RuckZuck.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Classen
#podloga #wnetrza #classen #listwa #produkty #Wykończenie i pielęgnacja podłóg

Więcej tematów: