Zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu spółki Robert Bosch w Polsce

Podziel się:
Z dniem 1 stycznia 2019 r. pan Rafał Rudziński zostanie Prezesem Zarządu spółki Robert Bosch w Polsce. Zastąpi na tym stanowisku panią Krystynę Boczkowską, która z dniem 31 stycznia 2019 r. kończy pracę po 26 latach budowania sukcesu lokalnej organizacji Bosch w Polsce.

Rafał Rudziński -  Prezes Zarządu Robert Bosch w Polsce. Fot. BoschRafał Rudziński - Prezes Zarządu Robert Bosch w Polsce. Fot. BoschPan Rafał Rudziński przez ostatnie 14 lat kariery zawodowej był związany z firmą BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, gdzie od roku 2005 r. pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży, a w 2008 r. został mianowany na stanowisko Członka Zarządu. W zakresie jego odpowiedzialności znajdowały się obszary: sprzedaży, marketingu, serwisu fabrycznego oraz do 2017 r. także logistyki. Podczas jego pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego spółka zajęła pozycję lidera polskiego rynku AGD.

Wcześniej, w latach 1996-2000, pan Rafał Rudziński pracował w firmie Robert Bosch w pionie Elektronarzędzia, jako Kierownik działu Skil Power Tools. W latach 2000-2004 pracował w firmie Miele na stanowisku Dyrektora Sprzedaży.
REKLAMA:

Pan Rafał Rudziński jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, w obszarze Zarządzania i Marketingu.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Bosch
#wiadomości #narzedzie #maszyny #bosch

Więcej tematów: