Pergoletta Sun & Shadow na katowickich 4 Design Days

Podziel się:
W trakcie organizowanych w Katowicach 4 Design Days odwiedzający będą mogli zapoznać się m.in. z produktami oferowanymi przez polską markę Pergoletta Sun & Shadow. Firma zaprezentuje np. nowoczesną pergolę, która wyróżnia się szklanymi panelami, ogrzewaniem na podczerwień oraz oświetleniem LED RGB. Tegoroczna edycja targów odbędzie się między 24 a 27 stycznia br.

Targi 4 Design Days rozpoczną się już w najbliższy czwartek (24 stycznia br.). Pierwsze dwa dni organizowanego w Katowicach (Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek) wydarzenia zaplanowano z myślą o profesjonalistach z kraju i zagranicy. Z kolei na 26-27 stycznia przewidziano tzw. dni otwarte. Wydarzenie jest kierowane zarówno do architektów, projektantów, designerów, deweloperów, przedstawicieli firm i producentów z branży, jak i wszystkich innych osób zainteresowanych architekturą, designem oraz nieruchomościami.

Fot. PergolettaFot. Pergoletta
Na targach obecna będzie m.in. polska marka Pergoletta Sun & Shadow. Oferta firmy obejmuje przede wszystkim pergole, parasole i ekrany przeciwsłoneczne. Na stoisku nr 35 w MCK każdy chętny będzie mógł poznać wysokiej jakości pergole i wykorzystywane w nich technologie.
„4 Design Days jest znakomitą okazją do poznania najnowszych trendów związanych z architekturą i rynkiem nieruchomości. To również okazja do bliższego zapoznania się z nowoczesnymi pergolami wysokiej jakości, które oferuje nasza marka, oraz rozmowy nt. możliwości, jakie dają tego typu osłony dachu” – mówi project manager marki, Dariusz Jaworski.
REKLAMA:

Firma zaprezentuje także pergolę Altea, czyli jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie osłon tarasu. W pergoli tej lamele dachowe mogą np. równocześnie obracać się wokół własnej osi oraz rozsuwać w celu całkowitego odsłonięcia dachu. System ukrytych w konstrukcji rynien zapewnia natomiast bezpieczne i niewidoczne odprowadzanie wody. Pergola wyróżnia się też dostępnymi opcjonalnie elementami, w tym m.in. szklanymi panelami, ogrzewaniem na podczerwień oraz oświetleniem LED RGB.

„To świetny przykład nowoczesnej pergoli, która może stanowić bardzo dobre uzupełnienie dla nieruchomości. Chodzi zarówno o funkcjonalność, jak i kwestie wizualne. Co istotne, wysokiej jakości pergola może być nie tylko dającym komfort dodatkiem np. dla już istniejącego domu, lecz także niemal integralnym elementem wprowadzonym już na etapie projektowania nieruchomości” – dodaje Dariusz Jaworski.

W 4 Design Days udział weźmie w sumie 300 różnych wystawców. Jak się szacuje, w 2019 r. na targach obecnych będzie ok. 9 tys. gości biznesowych i przeszło 25 tys. odwiedzających.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Pergoletta
#wiadomości #izolacje

Więcej tematów: