Złote Godło Konsumencki Lider Jakości 2018 dla ALUPLAST

Podziel się:
Głosami konsumentów, w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018, marka ALUPLAST zajęła 1 miejsce w kategorii "PROFILE Z PCV".

Fot. AluplastFot. AluplastKONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2019 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.

Marka ALUPLAST zdobyła Złote Godło Programu Konsumencki Lider Jakości 2018 za sprawą ponad 26% głosów oddanych w kategorii "Profile PCV". Tegoroczna edycja badania została zrealizowana na próbie ponad 12 tys. respondentów. W przypadku marki ALUPLAST w uzasadnieniach wskazywane były m.in. takie cechy jak: najwyższa jakość produktów, trwałość, czy też znana marka.
REKLAMA:

W dobie szerokiej oferty produktowej, zróżnicowanej wysoką ilością zmiennych – począwszy na jakości produktu, a skończywszy na jego cenie, polski konsument wybiera to, co jego zdaniem jest najlepsze. Wielu Polaków zastanawia się nad poziomem ceny, znajomością marki, szerokością oferty, dostępnością produktu czy usługi, ale zdecydowana większość kupuje ten produkt, który ich zdaniem, z różnych powodów jest najlepszy, jest liderem jakości danej kategorii. Właśnie ta opinia Polaków stała się przedmiotem ogólnopolskich badań, zrealizowanych w ramach programu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2019 – podkreślają organizatorzy programu.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Aluplast
#okna #wiadomości #buduj z aluplastem #nagrody #okna i drzwi #aluplast

Więcej tematów: