Seria łazienkowa Koło MODO, wzbogacona o nowe produkty

Podziel się:
Koło MODO – elegancka kolekcja ceramiki i mebli łazienkowych, została wzbogacona o nowe produkty. Znajdziemy wśród nich miskę ceramiczną MODO Pure z ukrytymi mocowaniami, bidet oraz dwie nowe deski. Teraz zaaranżowanie łazienki dokładnie według indywidualnych potrzeb będzie jeszcze łatwiejsze.

Fot. KOŁOFot. KOŁO
Do kolekcji ceramicznej MODO dochodzi nowa miska WC MODO Pure. Brak widocznych mocowań sprawia, że prezentuje się ona elegancko i jest łatwiejsza do utrzymania w czystości. Seria została powiększona również o bidet wiszący, także z krytymi mocowaniami.

Nowe produkty dostępne są opcjonalnie z powłoką Reflex KOŁO, która skutecznie chroni powierzchnię przed osadzaniem się kamienia i zanieczyszczeń. Tym samym Reflex KOŁO pozwala utrzymać w  łazience najwyższy poziom higieny.

Fot. KOŁOFot. KOŁO
Dodatkową nowością w kolekcji są dwa wzory desek. Wersja standardowa, gdzie pokrywa nachodzi na siedzisko oraz wersja slim, w której siedzisko i pokrywa są tej samej grubości. Obie deski są wykonane z materiału o właściwościach antybakteryjnych i zostały wyposażone w specjalny system Click2Clean, pozwalający łatwo wypiąć deskę przy czyszczeniu. Nowe deski są kompatybilne z miskami WC z serii MODO. Wszystkie miski toaletowe MODO są dostępne w technologii Rimfree®, czyli bez wewnętrznego rantu.

Kolekcja MODO to również eleganckie meble łazienkowe. Zostały wykonane z płyty wilgocioodpornej, która zapewnia trwałość oraz idealny wygląd przez długi czas. Szafki MODO są dostępne w standardowych rozmiarach: 50/60/80/100 cm. Dzięki możliwości swobodnego kompletowania nóżek, można łatwo dostosować sposób montażu szafki do konkretnych potrzeb użytkownika.
REKLAMA:

Standardowo w szafkach podumywalkowych blendy wypełniające przestrzeń między szufladami są w kolorze chrom. Istnieje możliwość skompletowania dodatkowych blend w kolorach: dąb i wenge. Wszystkie szafki podumywalkowe posiadają duże, głębokie szuflady do przechowywania przedmiotów potrzebnych w łazience. Szuflady zaopatrzone są w mechanizm cichego domykania soft-close, zwiększający komfort użytkowania.

Nowa seria dostępna będzie od 1 czerwca 2019 roku.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: KOŁO
#w lazienka #meble #wnetrza #kolo #ceramika #produkty #Meble łazienkowe

Więcej tematów: