Nowa wiertarka GSR 18V-50

Podziel się:
Solidny metalowy uchwyt oraz ergonomiczna konstrukcja idealna do ciężkich prac. Silnik bezszczotkowy zapewniający wydajność i długą żywotność. Dzięki Flexible Power System narzędzie działa z bateriami i ładowarkami Bosch Professional w tej samej klasie napięcia.

Fot. BoschFot. BoschGSR 18V-50 to nowa, wydajna akumulatorowa wiertarko-wkrętarka, która poradzi sobie z niemal każdym zadaniem. Wypróbowany i przetestowany system 18 V zapewnia profesjonalistom jeszcze większy komfort i elastyczność podczas pracy w trudno dostępnych miejscach. Narzędzie posiada głowicę o długości 183 mm dzięki czemu idealnie sprawdza się do pracy w małych przestrzeniach. System Flexible Power umożliwia dopasowanie narzędzia do potrzeb indywidualnego użytkownika. Akumulator XL sprawdzi się podczas wielogodzinnych prac. Natomiast akumulator Compact zapewni komfort oraz wygodę podczas prac np. na wysokościach.

Urządzenie posiada również system „Electronic Cell Protection” (ECP), który chroni akumulator litowo-jonowy przed przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem oraz maksymalizuje żywotność akumulatora.

Fot. BoschFot. Bosch
Produkt będzie dostępny w sprzedaży od września.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Bosch
#narzedzie #maszyny #narzedzie_elektryczne #bosch #produkty #Elektronarzędzia

Więcej tematów: