Nice Polska wprowadza na krajowy rynek nowe super ciche napędy elero Silent Motion

Podziel się:
Nowe produkty do automatyzacji rolet zewnętrznych marki elero RolMotion z serii Silent Motion będzie można zakupić u Partnerów Handlowych Nice Polska już w trzeciej dekadzie kwietnia. Silniki charakteryzują się bardzo cichą pracą, która wyznacza nowy rynkowy standard. Silent Motion to wynik udoskonalania sprawdzonych rozwiązań elero doświadczonego niemieckiego producenta, które doprowadziło do stworzenia nowych, cichych, energooszczędnych i trwałych produktów.

Fot. NiceFot. NiceNowe napędy posiadają dwa tryby pracy – standardowy i cichy. W trybie standardowym rolety przesuwane są ze zwykłą prędkością. Tryb cichy jest przeznaczony na porę dnia i sytuacje wymagające szczególnie cichej pracy. Można go aktywować ręcznie lub skorzystać z funkcji Timer, w tym trybie praca silników jest niemal bezszelestna.

- Wielu użytkowników chce uniknąć budzenia innych członków rodziny wcześnie rano, dlatego chcieliby, aby rolety można było otwierać i zamykać wyjątkowo cicho – w takiej sytuacji rekomendujemy użycie trybu „cichego” - mówi Krzysztof Szeszuła – Product Manager działu screen. - Tryb standardowy z kolei jest używany wtedy, gdy istotna jest prędkość, na przykład podczas otwierania drzwi na patio lub pojedynczego okna w celu szybkiego wywietrzenia pokoju - kontynuuje.

Fot. NiceFot. Nice
Silniki elero RolMotion zostały wyposażone w miękki, ultracichy hamulec oraz funkcję rozpoznawania przeszkód. Mają również wbudowany dwukierunkowy system radiowy ProLine-868, zapewniając niezawodne odbieranie, przetwarzanie i dalsze przesyłanie sygnałów dzięki funkcji routingowej. Użytkownik otrzymuje na bieżąco informacje zwrotne i ma pewność, że polecenia zostały wykonane prawidłowo, a roleta lub osłona przeciwsłoneczna znajduje się w żądanym położeniu.

Nice Polska wprowadza na krajowy rynek nowe super ciche napędy elero Silent Motion - Jesteśmy pierwszym producentem na świecie, który oferuje tę cichą technologię w formie zarówno przewodowej, jak i bezprzewodowej, podkreśla dyrektor zarządzający elero, Enzo Viola. W ten sposób ustanawiamy nowy standard automatyzacji rolet. Wkrótce będzie można zintegrować wersję bezprzewodową z elastycznym rozwiązaniem do automatyzacji budynków Centero Home. Zapewni to jeszcze bardziej przyjazne i wygodne dla Klienta użytkowanie produktów – kontynuuje.

Nowa seria produktów RolMotion wykorzystuje sprawdzoną technologię napędów elero. Podobnie jak wypróbowana i przetestowana seria RolTop, silniki Silent Motion są wyposażone w takie funkcje, jak detekcja przeszkód, a także wolny start i wolny stop, które chronią rolety, zapewniając im długą żywotność. Kolejną zaletą serii jest intuicyjny montaż, dodatkowo wspomagany przez możliwość wybrania opcji Plug + Play, w której po podłączeniu silnika, pozycje krańcowe ustawiane są automatycznie, bez ingerencji użytkownika.
REKLAMA:

Napędy Silent Motion dzięki wyjątkowo cichej pracy mają zastosowanie zarówno w domach jednorodzinnych, jak i większych kompleksach mieszkalnych.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Nice
#okna #naped #okna i drzwi #nice #bramy garażowe #produkty

Więcej tematów: