Budnex wspiera szpitale w sześciu miastach

Podziel się:
Blisko 180 tys. zł gorzowska firma Budnex przekazała na walkę z pandemią koronawirusa. Wsparcie trafiło do szpitali i instytucji w sześciu miastach, w których deweloper realizuje swoje inwestycje. W ramach akcji zakupionych zostało blisko 9 tys. sztuk środków ochrony osobistej w tym maseczki chirurgiczne, maseczki z filtrem FFP2, kombinezony ochronne oraz zapas płynu do dezynfekcji i rękawiczek. W ten sposób deweloper chce pomóc i symbolicznie podziękować medykom za ich zaangażowanie w walce z COVID 19.

Fot. BudnexFot. BudnexFot. BudnexFot. Budnex
Pomoc trafiła do miast, z którymi firma od lat związana jest poprzez swoją działalność deweloperską. Prócz Gorzowa wsparcie uzyskały również szpitale i instytucje w Poznaniu, Szczecinie, Zielonej Górze, Kołobrzegu oraz Dziwnowie i sąsiednim Dziwnówku. - Nadzwyczajna sytuacja z jaką mamy do czynienia aktualnie w Polsce wymaga zdecydowanych kroków. Właśnie dlatego podjęliśmy decyzję o wsparciu małych ojczyzn, których czujemy się częścią przez lata działalności deweloperskiej w danych miastach – mówi Krzysztof Nuckowski, Prezes Budnex – Dla każdego z miast, w którym mamy swoje biuro sprzedaży, przeznaczyliśmy 30 tys. zł na walkę z rozprzestrzenianiem się COVID 19. Pracownicy nawiązali współpracę z lokalnymi placówkami, które mogą potrzebować wsparcia. W śród nich znalazły się Szpitale, oddział Pogotowia Ratunkowego czy Ośrodek Pomocy Społecznej. Każda z jednostek mogła zamówić najpotrzebniejsze artykuły ochrony osobistej. W sumie na ten cel w przeznaczyliśmy blisko 180 tys. zł – dodaje. Potrzeby szpitali i obdarowanych podmiotów były zbliżone w całej Polsce. Wśród najpotrzebniejszych artykułów znalazły się maseczki chirurgiczne. W sumie zakupiono ich 7 tys. sztuk, dalej maseczki z filtrem FFP2, kombinezony ochronne, a także rękawiczki, płyny do dezynfekcji i termometry. To artykuły niezbędne w codziennej pracy polskich medyków, mierzących się ze skutkami pandemii.

Fot. BudnexFot. BudnexFot. BudnexFot. Budnex
Prócz działań charytatywnych deweloper wprowadził również nowe procedury obsługi klientów, uwzględniające zarówno ogólne wytyczne dotyczące postępowania w związku z pandemią, jak i takie, które podnoszą komfort i poczucie bezpieczeństwa klientów. Właśnie z tych powodów biura sprzedaży starają się jak największą liczbę spraw załatwiać zdalnie. – Zainteresowani mieszkaniami w każdej z lokalizacji mogą porozmawiać ze sprzedawcą przez komunikator, skorzystać z video prezentacji, a nawet obejrzeć filmik pokazujący wybrane przez nich mieszkanie. Finalnie klienci mogą też korespondencyjnie podpisać umowę rezerwacyjną – mówi Monika Golec, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży firmy Budnex. Dodatkowo jeżeli ktoś jest zainteresowany daną nieruchomością, może ją samodzielnie zarezerwować przez stronę dewelopera.
REKLAMA:

Firma Budnex realizuje inwestycje w trzech województwach zachodniej Polski – lubuskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim. Prócz nieruchomości na cele mieszkaniowe deweloper znany jest również ze swoich apartamentowców realizowanych w nadmorskich kurortach.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Budnex
#wiadomości #finanse #wnetrza #pandemia #W CZASIE PANDEMII

Więcej tematów: