NOWOŚĆ Blue Dolphin – Taśma Malarska Washi

Podziel się:
Taśma malarska Washi – nowoczesne rozwiązanie prosto z Japonii

Fot. Blue DolphinFot. Blue Dolphin
W BlueDolphin uważamy, że ciekawe rozwiązania można znaleźć niemal wszędzie, dlatego nasi specjaliści uważnie przeczesują rynek związany z branżą remontowo-budowlaną. Inspiracje czerpiemy z najróżniejszych miejsc, a skutkiem tego są produkty takie, jak prezentowana taśma malarska Washi, produkowana japońską metodą. Brzmi nieźle, prawda? Jeszcze lepiej sprawdza się w trakcie malowania!

Fot. Blue DolphinFot. Blue Dolphin

Wybierz taśmę malarską produkowaną metodą powstałą w kraju kwitnącej wiśni!

Wspomniana tradycyjna japońska metoda to wyjątkowy proces, podczas którego powstaje taśma malarska o wielu zaletach. Produkowana jest wyłącznie z papieru ryżowego, dzięki czemu jest bardzo cienka, a przy tym niezwykle wytrzymała , nie chłonie także wilgoci. Oznacza to, że wygodnie się ją aplikuje na powierzchnie, a po malowaniu krawędź odciętych kolorów wygląda imponująco.

Fot. Blue DolphinFot. Blue Dolphin

Jedna taśma na zewnątrz, a druga do wewnątrz? Zapomnij o tym, od teraz korzystaj z taśmy malarskiej Washi!

Proponowana taśma malarska Washi może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki temu w prosty, wygodny sposób zabezpieczysz wszystkie malowane powierzchnie. Została ona wyposażona w specjalny BLOKER zapobiegający podciekaniu farby. Jak widać Washi to taśma korzystająca z tradycyjnych metod i nowoczesnych rozwiązań. Co ważne, może pozostawać na powierzchni do 60 dni, a po jej zerwaniu nie pozostaje żaden ślad.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Blue Dolphin
#ściany #tasma #blue_dolphin_tapes #produkty #Ściany, fasady - tematy pozostałe

Więcej tematów: