Meble szyte na miarę (potrzeb)

Podziel się:
I want it that way śpiewali kiedyś Backstreet Boys. Wers być może do dziś towarzyszy ich dawnym fanom, którzy stawiają na spersonalizowane rozwiązania – meble modułowe do salonu. Zyskały uznanie ze względu na szerokie możliwości aranżacyjne: niczym z klocków, można zbudować z nich coś idealnie dopasowanego do naszych potrzeb. To serie elementów o różnych funkcjach, które da się łączyć i uzyskać spójną całość.

Fot.  MP NidzicaFot. MP NidzicaFot.  MP NidzicaFot. MP Nidzica
Szczególnie przypadną one do gustu tym, którzy nie znoszą kompromisów – bo tutaj nie muszą się na nie godzić! Dzięki modułom, nowa kanapa może być dokładnie taka jak chcesz: rozkładana, z szezlongiem, dodatkowym pojemnikiem na pościel albo wygodnym podłokietnikiem między siedzeniami.

Fot.  MP NidzicaFot. MP NidzicaFot.  MP NidzicaFot. MP Nidzica
Duży mebel wcale nie musi przytłaczać pomieszczenia. Na zdjęciu produkowany przez MP Nidzica model HEAVEN z szezlongiem zakończonym gazetownikiem.

Fot.  MP NidzicaFot. MP NidzicaFot.  MP NidzicaFot. MP Nidzica

Każdy szczegół ma znaczenie

Rozwiązania modułowe świetnie sprawdzą się w przestronnych salonach. Dzięki możliwości personalizacji, są interesującą alternatywą dla wieloosobowych narożników. W tym przypadku każdy centymetr kanapy to przemyślany wybór, zgodny z potrzebami użytkowników. Dołączanie kolejnych modułów pozwala stworzyć dużą i nadal w pełni funkcjonalną przestrzeń, nawet dla kilkunastu osób!

Sporych rozmiarów mebel wypoczynkowy, który przykuje wzrok każdego, kto wejdzie do pokoju, nie musi być jednak toporny – modele na nóżkach metalowych lub drewnianych zyskują dzięki nim na lekkości. Wybarwienie nóżek nie jest zresztą bez znaczenia. Choć to detal, bo uwagę skupiamy na kolorze obicia, ich odcień może dopełnić wystrój niczym dekoracja, dlatego warto zastanowić się jakie odcienie drewna lub stali znajdą się jeszcze w tej samej przestrzeni.

Fot.  MP NidzicaFot. MP NidzicaFot.  MP NidzicaFot. MP Nidzica

Mówisz i masz

Oczywiście, esencją mebli modułowych nie są jednak kolory, lecz dostępne funkcje. Zajrzyjmy do oferty MP Nidzica – fabryki, dla której meble modułowe to jedna z bestsellerowych kategorii produktów.

Podstawowy moduł pełni funkcję sofy. Można wybrać także wariant rozkładany, wtedy da się go przekształcić w miejsce do spania. Aby powstał narożnik, klienci często wybierają szezlong - te zakończone drewnianym gazetownikiem prezentują się wyjątkowo elegancko. Szezlongi mogą kryć w sobie także dodatkowy pojemnik na pościel. Jeśli zdecydujemy się na wolnostojący puf, możemy przysuwać go do reszty elementów lub postawić oddzielnie, tworząc nowoczesny zestaw wypoczynkowy.

Fot.  MP NidzicaFot. MP NidzicaFot.  MP NidzicaFot. MP Nidzica
W obecnych czasach domy często pełnią także funkcję biura. Miejsce do pracy da się zaaranżować na kanapie, jeśli wybierzemy do niej moduł BAR. To element wykończony drewnianym blatem (dla modelu HEAVEN dostępny jest także gustowny blat z czarnego szkła), dzięki czemu bezpiecznie stanie na nim laptop, bez ryzyka przegrzewania sprzętu na kolanach. Gdy rozprawimy się z zawodowymi obowiązkami, będzie to również świetne miejsce na relaks z filiżanką herbaty czy odstawienie przekąsek podczas wizyty gości.

Produkowany przez MP Nidzica model MOON z wykończonym drewnem modułem BAR to praktyczne rozwiązanie do przestrzeni służących nie tylko wypoczynkowi, ale też pracy.
REKLAMA:

Żyj wygodnie!

Meble modułowe polecamy zwolennikom rozwiązań skrojonych na miarę potrzeb. Sprawdzą się w domach, gdzie przestrzenie muszą być wielofunkcyjne. To także dobry wybór dla tych, którzy z przyjemnością podejmują wielu gości – taka kanapa zapewni miejsce dla każdego z nich!
A co z małymi przestrzeniami? Ich właściciele wcale nie muszą poszukiwać mebli na innych stronach katalogów. Wybierając mniejszą liczbę modułów, mebel z takiej serii będzie kształtem i rozmiarem przypominał po prostu klasyczną sofę lub narożnik. Każdy może żyć wygodnie, po swojemu.

Znajdź swój wymarzony mebel na https://mpnidzica.pl/
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: MP Nidzica
#czytelnia #meble #wnetrza #w pokoj #w salon #Meble pokojowe

Więcej tematów: