Nowość! System HS LivIngSlide Panorama w ofercie AWILUX

Podziel się:
Innowacyjny system podnoszono-przesuwny Schüco LivIngSlide Panorama zapewnia maksymalną przejrzystość i doświetlenie wnętrz przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów termoizolacyjnych. Nowe rozwiązanie z oferty firmy AWILUX, produkującej nowoczesną stolarkę w klasie premium, jest dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej, w tym w idealnie czarnej odsłonie NeroStyle by AWILUX.

Fot. AwiluxFot. Awilux
Drzwi podnoszono-przesuwne HS to popularne rozwiązanie, na które decydują się właściciele nieruchomości pragnący maksymalnego doświetlenia, wygody użytkowania i atrakcyjnego wyglądu. Nowy system Schüco LivIngSlide Panorama, który pojawił się w ofercie AWILUX, to rozwiązanie, które wpuści do naszych wnętrz jeszcze więcej naturalnego światła.

Fot. AwiluxFot. Awilux

Maksymalny widok i wygoda użytkowania

Duże przeszklenia od kilku sezonów wyznaczają trendy we współczesnej stolarce. LivingSlide Panorama z oferty AWILUX to system z niskim stałym skrzydłem, ekstremalnie wąskimi w widoku profilami i bardzo dużymi przeszkleniami. W części stałej profil ramy ukryty jest w progu, dzięki czemu szyba sięga niemalże posadzki. Ten nowy wariant drzwi podnoszono-przesuwnych posiada imponująco wąską ramę skrzydła o szerokości zaledwie 72 mm przy głębokości zabudowy 194 mm. Dzięki temu LivingSlide Panorama gwarantuje 10% więcej światła niż wersja podstawowa systemu. Drzwi dostępne są w wielu wariantach wykonania ze skrzydłami stałymi i przesuwnymi. W przypadku dużych powierzchni można zdecydować się na wersję z czterema skrzydłami – dwoma stałymi zewnętrznymi i dwoma ruchomymi pośrodku systemu. Natomiast w niewielkich przestrzeniach idealnie sprawdzi się rozwiązanie dwuskrzydłowe – w którym jedno ze skrzydeł jest ruchome, a jedno stałe.

Nowy system z oferty AWILUX gwarantuje szereg wyjątkowych korzyści. Termozgrzewalne uszczelki przyszybowe z EPDM, które fabrycznie wprowadzone są w profil skrzydła, zapewniają optymalną szczelność w narożach wewnętrznych. Na izolacyjność cieplną rozwiązania wpływają także termoizolowany próg i termoizolowane aluminiowe profile wzmacniające w ramie. Współczynnik przenikania ciepła dla drzwi LivingSlide Panorama wynosi Uw=0,73 W/m2K (dla okna referencyjnego 3500x2300mm z szybą Ug=0,5).

System posiada niski próg, który wyrównuje poziom pomiędzy wnętrzem domu a tarasem. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie w przypadku domów, w których przebywają dzieci oraz osoby starsze lub z niepełnosprawnościami. Dodatkowo producent zadbał o możliwość zastosowania ukrytego elektronicznego napędu jako rozwiązania systemowego.

Fot. AwiluxFot. AwiluxFot. AwiluxFot. Awilux

Głębia koloru czy ekskluzywna czerń NeroStyle?

System Schüco LivIngSlide Panorama gwarantuje wyjątkową swobodę projektowania, zapewniając bogatą kolorystykę. Drzwi podnoszono-przesuwne dostępne są w szerokiej palecie oklein PVC i nakładek aluminiowych. Nowe drzwi z oferty AWILUX dostępne są również w ekskluzywnej w wersji kolorystycznej NeroStyle z okleiną Black Ultimate, która nadaje profilom drzwi LivIngSlide Panorama matowe wykończenie. Linia Nero Style by Awilux gwarantuje czerń w wersji total look – obejmujący również klamkę i ramkę międzyszybową – dzięki czemu możliwe jest wykonanie niezwykle eleganckiej aranżacji. Odważny, a zarazem klasyczny i głęboki odcień czerni to przyciągająca wzrok rynkowa nowość, która sprawdzi się w przypadku domów nowoczesnych urządzonych w stylu skandynawskim, a także w domach tradycyjnych z ciekawą elewacją.
REKLAMA:

Nowy system Schüco LivIng Slide Panorama, który dostępny jest w ofercie AWILUX, to rozwiązanie gwarantujące maksymalne doświetlenie wnętrz, wygodę użytkowania oraz nieskazitelny design. Panoramiczne drzwi podnoszono-przesuwne zapewnią swoim właścicielom ciepło, bezpieczeństwo i niezakłócony widok – również w oprawie NeroStyle.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: AWILUX
#okna #okno #okna i drzwi #awilux #produkty

Więcej tematów: