NSG Group wprowadza Pilkington SaniTise™, aby uczynić świat zdrowszym, czystszym i bezpieczniejszym

Podziel się:
NSG Group zdaje sobie sprawę, że świat zmienił się i że zdrowie i bezpieczeństwo są na pierwszym miejscu. W odpowiedzi na te wyzwania, NSG Group z radością ogłasza wprowadzenie na rynek szkła Pilkington SaniTise™.

Fot. PilkingtonFot. Pilkington
Pilkington SaniTise to szkło powlekane transparentną powłoką mające na celu stworzenie zdrowszego, czystszego i bezpieczniejszego świata. Powłoka pirolityczna, naturalnie aktywowana przez wystawienie na działanie promieni UV światła dziennego, zapewnia właściwości antymikrobowe i przeciwko wirusom otoczkowym na powierzchni szkła.

Gdy Pilkington SaniTise jest wystawiony na działanie naturalnego promieniowania UV, jego działanie antymikrobowe jest znacznie zwiększone w porównaniu ze szkłem niepowlekanym.
REKLAMA:

Zweryfikowane na podstawie badań przeprowadzonych przez niezależne strony trzecie, szkło Pilkington SaniTise zapewni dodatkowe zabezpieczenie dla wszelkich wspólnych/często dotykanych powierzchni, które mają dostęp do naturalnego promieniowania UV, takich jak:
- Fasady budynków – jako wewnętrzna powierzchnia szyby zespolonej w dowolnym systemie ścian zewnętrznych w zastosowaniach takich jak szkoły, szpitale, restauracje lub hotele.
- Transport publiczny, taki jak autobusy i pociągi.

Zewnętrzne przestrzenie wspólne, takie jak wiaty przystankowe i ogrody zoologiczne.

Pilkington SaniTise jest dostępny na bieżąco w kilku kolorach i grubościach. Powłoka pirolityczna on-line jest trwała i utrzymuje się przez cały okres użytkowania szkła. Szkło może być hartowane, laminowane, gięte lub zespalane przy użyciu standardowych technik. Pilkington SaniTise jest również kompatybilny z komercyjnymi środkami czyszczącymi i jest bardzo odporny na korozję, uszkodzenia mechaniczne i chemiczne.

Wraz z wprowadzeniem Pilkington SaniTise™, NSG Group zobowiązała się do stworzenia zdrowszego, czystszego i bezpieczniejszego świata.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Pilkington
#okna #pilkington #szklo #okna i drzwi #produkty #Przeszklenia

Więcej tematów: