Promocja grzejników Zehnder z antybakteryjną powłoką TopCare i kolorami Natural

Podziel się:
Warto zadbać o zdrowie domowników poprzez powłokę TopCare, która blokuje rozwój bakterii oraz innych mikroorganizmów i zarazków. Szczególnie, że wyposażone w nią grzejniki Zehnder Ovida, Ovida Bow i Subway do końca marca dostępne są na promocyjnych warunkach. Te wyjątkowe, dekoracyjne grzejniki łazienkowe firmy Zehnder uczynią Twoje wnętrze nie tylko cieplejszym, ale również bardziej eleganckim.

Fot. ZehnderFot. Zehnder
Komfort cieplny z redukcją ryzyka infekcji i wyższej jakości higienicznej powierzchni to optymalne połączenie szczególnie w łazienkach, w których często mamy styczność z dużą wilgotnością powietrza. Do 31 marca 2021 r. grzejniki Zehnder Ovida i Zehnder Ovida Bow (oba z zasilaniem centrycznym 50 mm do instalacji wodnej) oraz Zehnder Subway (z zasilaniem elektrycznym i wodno-elektrycznym) możemy wyposażyć w powierzchnię TopCare oraz najbardziej popularne kolory z linii „Natural” bez żadnych dopłat.

W trosce o zdrowie

Powierzchnia antybakteryjna Zehnder TopCare zabezpiecza przed namnażaniem mikroorganizmów (bakterii, grzybów) i redukuje ryzyko infekcji. Zawarte w lakierze jony srebra są stopniowo wyzwalane, gdy powierzchnia jest w stanie suchym. Skutkiem tego jony srebra oddziałują na mikroorganizmy - bakterie i grzyby - na trzy różne sposoby: zabijają enzymy odpowiedzialne za transport substancji odżywczych, zapobiegają podziałowi komórek oraz uszkadzają membrany komórkowe.
REKLAMA:

Znakomity design

Zehnder Ovida swój lekki wygląd zawdzięcza poziomym rurom o niewielkiej średnicy, które łączone są z pionowymi nowoczesną technologią zgrzewania krzyżowego. Łagodny łuk wersji Bow powiększa miejsce na zawieszanie tkanin. Natomiast Zehnder Subway to czystość designu dzięki minimalistycznemu wzornictwu. Wyrazista czworokątna rama i filigranowe okrągłe rurki tworzą "perełkę" wzornictwa.

Wykorzystaj okazję, żeby połączyć aspekt antybakteryjny z elegancją i atrakcyjną ceną!
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Zehnder
#wiadomości #grzejnik #instalacje #promocje #zehnder

Więcej tematów: