Szybkie remonty

Podziel się:
Wizja przedłużających się prac remontowych nierzadko powoduje, że zwlekamy z ich rozpoczęciem, nawet jeśli remont jest już koniecznością. Zastosowanie materiałów chemii budowlanej o błyskawicznym działaniu pozwoli nam uniknąć niepotrzebnych opóźnień.

Fot. SoudalFot. SoudalRemont często kojarzy się z przekroczonymi terminami wykonania prac oraz niewygodami, jakie powodują opóźnienia. Chociaż niespodziewanych trudności nie zawsze da się uniknąć, to jednak dzięki wykorzystaniu odpowiednich materiałów chemii budowlanej możemy znacznie przyspieszyć realizację wielu przedsięwzięć. Firma Soudal oferuje nowoczesne rozwiązania, które zapewniają skrócenie czasu trwania remontu do minimum.

Przy pomocy kleju Soudabond Turbo marki Soudal w ekspresowym tempie zrealizujemy różnego rodzaju prace budowlane i montażowe. Jest to wysokowydajny klej poliuretanowy do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, przystosowany do aplikacji pistoletem. Soudabond Turbo wyróżnia się bardzo szybkim chwytem początkowym, który gwarantuje pewne wstępne mocowanie i pozwala na dalszą obróbkę klejonych elementów już po 15 minutach od zastosowania. Powszechnie wykorzystywany jest m.in. do montażu materiałów izolacyjnych, mocowania płyt gipsowo-kartonowych i włókno-cementowych w technologii suchej zabudowy, klejenia parapetów, a także do budowania ścianek działowych i przepierzeń. Co istotne, klej Soudabond Turbo jest gotowy do użycia od razu po wymieszaniu zawartości puszki.
REKLAMA:

Fot. SoudalFot. SoudalZ kolei pianka natryskowa Soudafoam SPF firmy Soudal znajdzie szerokie zastosowanie przy ocieplaniu budynku. Wykorzystywana jest do termoizolacji poddaszy, stropów, ścian i fundamentów. Pianka ta skutecznie wypełnia wszelkie zakamarki, styki i szczeliny, eliminując ryzyko powstania mostków termicznych. W porównaniu do tradycyjnych materiałów izolacyjnych, takich jak wełna mineralna czy styropian, Soudafoam SPF umożliwia wykonanie warstwy ocieplenia w rekordowo krótkim czasie – jeden dzień w zupełności wystarczy na przeprowadzenie prac.

Szybkie wykończenie wnętrz będzie możliwe dzięki wykorzystaniu kleju hybrydowego T-Rex GOLD marki Soudal, który doskonale zastępuje gwoździe i wkręty. Klej ten charakteryzuje się ekstremalnie wysoką siłą spojenia początkowego (400 kg/m²) i trzyma po zaledwie jednej sekundzie od dociśnięcia klejonego elementu do podłoża. Za pomocą T-Rex GOLD błyskawicznie zamocujemy takie elementy wykończeniowe i dekoracyjne, jak rozety, listwy ościeżnicowe, panele ścienne, płyty podłogowe, a nawet lustra, i to bez konieczności podpierania klejonego przedmiotu do momentu utwardzenia spoiny.

Prace remontowe wcale nie muszą trwać bez końca. Sięgając po odpowiednie materiały chemii budowlanej marki Soudal, nie tylko osiągniemy sukces na każdym etapie remontu, ale również zaoszczędzimy mnóstwo cennego czasu.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Soudal
#czytelnia #wnetrza #soudal #piany #do remont #klej #Wnętrza, wystrój, architektura - tematy pozostałe

Więcej tematów: