Czarne baterie KLUDI, czyli wnętrzarski hit w trzech odsłonach

Podziel się:
Bieżące trendy wnętrzarskie są źródłem wielu inspiracji, które pozwalają odejść od sprawdzonych rozwiązań. W rezultacie można zyskać intrygujący wystrój, gdzie elementy funkcjonalne odgrywają też rolę praktycznych, subtelnych dekoracji. Takie możliwości gwarantuje chociażby modna armatura w kolorze czarnym i wykończeniu matowym, nowość w ofercie KLUDI.

Fot. KludiFot. Kludi
Już od kilku lat chromowane baterie mają coraz silniejszą konkurencję w postaci innych kolorów. Początkowo były to odcienie miedzi, złota i mosiądzu. Z czasem jednak przybywało barw. Dziś prawdziwym hitem są czarne baterie o aksamitnej, matowej powierzchni. Warto też pamiętać, że nowoczesne technologie produkcji zapewniają armaturze nie tylko estetyczny wygląd, lecz także dużą odporność na uszkodzenia oraz łatwość w pielęgnacji. To zresztą kluczowe właśnie przy czarnych bateriach – utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego wyzwania niż w przypadku baterii chromowanych.

Potencjał czerni

Kolor czarny świetnie wypada zwłaszcza w tradycyjnym zestawieniu, czyli black & white. Na białym tle czarne baterie będą wyrazistym akcentem. Doskonale sprawdzają się w połączeniu z białą ceramiką oraz białymi płytkami, ale też z czarną umywalką i wanną, szarym betonowym tłem czy dekorami imitującymi patynowane drewno. A jak to zrobić z sukcesem we własnym domu? Gotowe inspiracje stanowią trzy serie baterii KLUDI w wykończeniu czarny mat: BOZZ BLACK, BALANCE BLACK oraz NOVA FONTE PURISTIC BLACK. Każda z nich w nieco odmienny sposób eksploruje potencjał współczesnego minimalizmu.

Fot. KludiFot. KludiFot. KludiFot. Kludi

Industrialna prostota

Seria KLUDI BOZZ BLACK jest inspirowana cylindrycznymi, industrialnymi kształtami. Zwraca uwagę formami zredukowanymi do niezbędnego minimum – zgodnie z dewizą minimalizmu „mniej znaczy więcej”. Prostota KLUDI BOZZ BLACK idzie w parze z subtelną elegancją. Pozbawiony ornamentyki design wyrażony jest precyzyjną linią oraz przejrzystymi geometrycznymi kształtami. Oszczędnemu wzornictwu towarzyszy optymalizacja funkcjonalności, dzięki czemu produkty z tej serii ułatwiają codzienne czynności w łazience. Wersja czarny mat urzeka przy tym aksamitną powierzchnią, która daleka jest od chłodnej sterylności. Dlatego taka armatura ma wszechstronne zastosowanie, jeśli chodzi o różnorodne style wnętrzarskie.
REKLAMA:

Ożywcza moc kontrastów

Gra kolorami to świetny sposób na piękne wnętrze, a jednocześnie – kreatywna zabawa, która może okazać się wielką przyjemnością. Baterie KLUDI BALANCE BLACK o powierzchni czarny mat idealnie współgrają z jasną aranżacją, przełamując dominującą kolorystykę. Czarne baterie umywalkowe świetnie odnajdą się w towarzystwie białej ceramiki o soft-purystycznych kształtach. W strefie natrysku piękny design możemy wprowadzić poprzez zestawienie czarnej armatury z białą powierzchnią ścian. Więcej różnorodności? Alternatywę dla tradycyjnych płytek stanowi m.in. pobielana, rustykalna cegła, która tworzy intrygujący klimat. Kabina typu walk-in o czarnych profilach doskonale dopełnia zaś całość. Oprócz idealnych połączeń kolorystycznych liczy się jakość wykonania i funkcjonalność poszczególnych elementów aranżacji. Baterie z serii KLUDI BALANCE BLACK cechują przemyślane detale – ergonomiczny, uniesiony do góry uchwyt, lekko pochylony korpus baterii oraz precyzyjnie wykonana powierzchnia, która jest odporna na uszkodzenia i łatwa w pielęgnacji.

Fot. KludiFot. KludiFot. KludiFot. Kludi

Czysta elegancja

W wysublimowanej odsłonie minimalizmu prostota łączy się z subtelną zdobnością wybranych materiałów. Rolę dekoracyjną przejmują nie ornamenty, lecz umiejętnie dobrane, praktyczne wyposażenie wnętrza. Tym tropem podąża marka KLUDI, proponując kolekcję NOVA FONTE PURISTIC BLACK. Smukłe kształty baterii idą w parze z miękkimi liniami, przez co geometryczne formy są łagodne w wyrazie i uniwersalne. Całość zyskuje dodatkowo walor ponadczasowej elegancji – w duchu nowoczesnego puryzmu. Armatura jest wyrazista i przyciągająca wzrok, a przy tym zachwyca doskonałymi proporcjami. Zarówno surowe, industrialne otoczenie, jak i styl nowoczesny w przytulnej odsłonie stanowią dla niej idealne towarzystwo. Wszędzie, gdzie się pojawi, zapewnia powiew designerskiej świeżości.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Kludi
#baterie #wnetrza #produkty #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: