Nowy format klinkieru MARGATE i SYDNEY w ofercie marki Röben

Podziel się:
W odpowiedzi na rosnące oczekiwania architektów i inwestorów, którzy poszukują do swoich projektów unikalnych i niekonwencjonalnych rozwiązań, marka Röben wprowadziła do oferty cegły klinkierowe MARGATE i SYDNEY w nowym, wydłużonym formacie XLDF (365 x 115 x 52 mm).

Fot. RöbenFot. Röben
Intrygująca faktura, ciekawa barwa oraz doskonałe parametry techniczne to cechy, dzięki którym cegły MARGATE i SYDNEY zdobyły ogromną popularność. Duże zainteresowanie tymi odcieniami sprawiło, że producent postanowił rozszerzyć ofertę. Teraz oprócz klasycznego formatu NF (240 x 115 x 71 mm) i wydłużonego LDF (290 x 115 x 52 mm), dostępna jest jeszcze bardziej wydłużona wersja, czyli XLDF. Jej wymiary to 365 x 115 x 52 mm. Nowością w ofercie są też płytki klinkierowe MARGATE PEXLDF i SYDNEY PEXLDF, o wymiarach 365 x 14 x 52 mm.

Fot. RöbenFot. Röben
Cegły klinkierowe MARGATE oraz SYDNEY, to propozycje, które idealnie sprawdzą się zarówno w przypadku elewacji jak i wnętrz. To produkty, które doskonale pasują do nowoczesnych projektów o minimalistycznej bryle, doskonale prezentują się również w połączeniu ze szkłem czy metalem. Baza cegły MARGATE jest ciemna, pokryta dwoma odcieniami szarości, co sprawia, że prezentuje się inaczej w zależności od oświetlenia. W pełnym słońcu wydaje się być niemalże biała. Z kolei SYDNEY to klinkier o wyjątkowej fakturze. Wgłębienia i „zadrapania” na tle intrygującego lica o antracytowej barwie sprawiają, że każda cegła jest unikalna. Srebrne cieniowania nadają jej dodatkowej elegancji. To propozycja dla wszystkich zwolenników nasyconych, zdecydowanych kolorów i niestandardowych kształtów. Obie cegły są doskonałym wyborem nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale również świetne parametry techniczne, przede wszystkim wysoką odporność na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych.

Więcej informacji o produkcie: MARGATE XLDF, SYDNEY XLDF

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Röben
#ściany #do dekorowanie #roben #w wewnatrz_bud #na elewacja #klinkier #produkty #Ściany, fasady - tematy pozostałe

Więcej tematów: