<

"Quiet luxury" – dyskretny urok szlachetnej ceramiki budowlanej

W obliczu narastających wyzwań związanych ze zmianami klimatycznymi i zrównoważonym rozwojem, bardziej niż kiedykolwiek istotne staje się poszukiwanie rozwiązań i produktów łączących luksus i troskę o środowisko naturalne. Jednym z trendów, które hołdują takiemu podejściu, jest idea...

Więcej...

Klinkier w ogrodzie

Odporna i trwała ceramika budowlana doskonale sprawdzi się jako materiał do wykończenia stref ogrodowych. Dzięki nieprzemijającemu urokowi harmonijnie wpisze się w aranżacje przestrzeni zielonych.

Więcej...

Ścianka dekoracyjna na tarasie

Szybkie Metamorfozy z produktami firmy Röben - płytka klinkierowa

Więcej...

Murki w ogrodzie

Szybkie Metamorfozy z produktami firmy Röben - płytka klinkierowa

Więcej...

Budowa grilla z cegły klinkierowej

Mario Budowlaniec budowa grilla ogrodowego z cegieł klinkierowych

Więcej...

Nowoczesny dom z EKOCERAMIKI

Jesteśmy coraz bardziej świadomi, że nasze życie musi biec w rytmie eko. Zmieniamy codzienne nawyki i wybieramy rozwiązania najmniej szkodliwe dla środowiska. Budując dom pamiętajmy, by również stawiać na ekologiczne materiały, tak by żyć zawsze w zgodzie z naturą.

Więcej...

Nowy format klinkieru MARGATE i SYDNEY w ofercie marki Röben

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania architektów i inwestorów, którzy poszukują do swoich projektów unikalnych i niekonwencjonalnych rozwiązań, marka Röben wprowadziła do oferty cegły klinkierowe MARGATE i SYDNEY w nowym, wydłużonym formacie XLDF (365 x 115 x 52 mm).

Więcej...

Trendy we wnętrzach

Panująca obecnie moda w wykańczaniu wnętrz stawia na trwałość i ekologiczność materiałów budowlanych. Ściany i detale muszą być nie tylko współgrające z nowoczesnym designem, ale również solidne. Dlatego też klinkier jest wciąż na topie.

Więcej...

Płytki klinkierowe a elastyczny „pseudo klinkier”

Rozwijający się rynek materiałów budowlanych i wykończeniowych często oferuje nam tańsze zamienniki znanych oraz cenionych i dobrych jakościowo rozwiązań. Jednym z nich są elastyczne płytki imitujące klinkierowe. Warto sprawdzić, czym różnią się od ceramicznych.

Więcej...

Elewacje na miarę współczesnej architektury – system ELABRICK by ELASTOLITH

Wygląd fasad domów jednorodzinnych, wielorodzinnych czy obiektów użyteczności publicznej wpływa na architekturę całego miasta. Elewacja powinna być więc dobrana do indywidualnych wymogów projektowych, spełniając jednocześnie wysokie wymagania dotyczące jakości, trwałości i estetyki....

Więcej...
Loading...