Husqvarna przedstawia akumulatorową przecinarkę wysokiej mocy "K1 PACE"

Podziel się:
W pierwszym kwartale 2022 r. Husqvarna Construction wprowadziła na rynek wyczekiwaną przecinarkę akumulatorową K 1 PACE. Oprócz zapewniania mocy i osiągów odpowiadającym przecinarkom spalinowym, nowy model oferuje również korzyści, jakie sprzęt zasilany bateryjnie zapewnia zarówno operatorom, jak i środowisku.

Husqvarna przedstawia akumulatorową przecinarkę wysokiej mocy
K 1 PACE to pierwszy produkt, w którym zastosowano system akumulatorów PACE dostępny w przecinarce na tarczę 300 i 350 mm oraz przecinarka ratownicza 350 mm. Dawid Trukszyn - Country Manager przedstawia zalety nowego modelu dla użytkownika:
Tak jak wszystkie nasze przecinarki K1 PACE oferuje: imponująca ergonomie, precyzje i niezawodność – jednak dzięki systemowi akumulatorów K 1 PACE wspiera swobodę operatora, jednocześnie generując zerową emisję bezpośrednią.

K 1 PACE oferuje zwiększone bezpieczeństwo dzięki X- Halt™, funkcji zatrzymującej tarcze w sekundy. Przy bliższym przyjrzeniu się systemowi akumulatorów Husqvarna PACE, solidna konstrukcja oznacza, że można go używać w trudnych warunkach, w pomieszczeniach i na zewnątrz. Baterie występują w dwóch rozmiarach i oraz dwie są ładowarki wyposażone w tryb szybkiego ładowania i aktywne chłodzenie. Razem te cechy skracają przestoje i zwiększają produktywność.
REKLAMA:

Wydajność K 1 PACE jest zwiększona przez specjalnie zaprojektowane tarcze diamentowe. Dostępne w rozmiarach 300 mm lub 350 mm, zwiekszają głębokość cięcia i wydajność. Dawid Trukszyn podsumowuje:
Mamy ponad 60 lat doświadczenia jako producent przecinarek ręcznych. To daje nam silną pozycję do przewodzenia w rozwoju przejścia z benzyny na urządzenia zasilane bateriami. Wiemy również, co trzeba zrobić, aby wykonywać trudne zadania – dlatego nigdy nie idziemy na kompromis w kwestii jakości i bezpieczeństwa. Dzięki K 1 PACE klienci otrzymują wydajną przecinarkę akumulatorową, która nie generuje żadnych bezpośrednich emisji. Są to również niskie wibracje, płynne cięcie i mniejsze obciążenia ciała dzięki niskiej wadze maszyny i optymalnemu środkowi ciężkości.

Husqvarna przedstawia akumulatorową przecinarkę wysokiej mocy

Bezprzewodowa aktualizacja oprogramowania

Dzięki wbudowanej łączności możesz mieć łatwy dostęp do aktualizacji oprogramowania zarówno maszyny, jak i akumulatora.

Hamulec X-Halt™

Dla Twojego bezpieczeństwa Husqvarna K 1 PACE jest wyposażona w funkcję hamulca tarczy X-Halt™, która zatrzymuje tarcze w sekundy.

Magnezowa osłona tarczy

Solidna, lekka osłona tarczy zakrywa jej duzą część aby chronić Cię przed obracającym sie narzędziem, a bezstopniowa regulacja położenia pomaga zapewnić zoptymalizowaną pozycję cięcia.

Kontrola pyłu

Utrzymuj pył pod kontrolą dzięki zintegrowanemu systemowi cięcia na mokro i przystawce VAC jako akcesorium do cięcia na sucho.

Wbudowana łączność

Teraz możesz być na bieżąco z czasem pracy, lokalizacją, stanem serwisowym i innymi informacjami o swoich maszynach i akumulatorach. Zapewniając całkowitą kontrolę nad flotą w celu zoptymalizowania dostępności i produktywności.

Aktywne chłodzenie

Ładowarki w systemie akumulatorowym PACE są wyposażone w funkcję aktywnego chłodzenia, która umożliwia szybkie ładowanie, dzięki czemu możesz kontynuować pracę w wydajny sposób.

Szybkie ładowanie

Dzięki systemowi akumulatorowemu PACE możesz oczekiwać szybkiego ładowania i dużej mocy, kiedy i gdzie jej potrzebujesz.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Materiał partnera
#narzedzie #maszyny #narzedzie_elektryczne #maszyna #husqvarna #promowany_ogrody #promowany_maszyny #produkty #Elektronarzędzia

Więcej tematów: