CFI World w SSO

Podziel się:
Do grona członków Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) dołączyła kolejna firma — CFI World SA, dostawca surowców m.in. dla sektora ociepleniowego. Tym samym, reprezentująca polską branżę ETICS organizacja zrzesza już 31 podmiotów, wspólnie pracujących na rzecz upowszechniania wiedzy na temat systemów ociepleń.

Tomasz Amborski, prezes CFI World. Fot. SSOTomasz Amborski, prezes CFI World. Fot. SSO— Misją CFI World jest dostarczanie najwyższej jakości materiałów oraz wsparcie odbiorców specjalistyczną wiedzą, zdobywaną dzięki intensywnym pracom badawczym — mówi Tomasz Amborski, prezes CFI World. I zapewnia, że firma zamierza aktywnie uczestniczyć w działaniach SSO promując rozwiązania na rzecz energooszczędnego i zrównoważonego budownictwa: — Jestem przekonany, że nasze profesjonalne zasoby technologiczne i merytoryczne pozwolą nam na wymianę doświadczeń, wspólne poszukiwanie innowacji i rozwój systemów ociepleń. To przyjemność dołączyć do grona członków stowarzyszenia.

CFI World jest firmą z całkowicie polskim kapitałem, obecną na rynku surowców chemicznych od 2009 r. W swoim laboratorium przeprowadza komplementarne testy materiałów budowlanych w zakresie przedmiotowych norm chemii budowlanej. — Inwestujemy w wiedzę, rozwój, kładziemy nacisk na politykę jakości oraz uczestniczymy w branżowych wydarzeniach. Wszystko wskazuje na to, że kroczymy z SSO jedną drogą — dodaje prezes Amborski.
REKLAMA:

Jacek Michalak, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń liczy na wkład specjalistów z CFI World w prace Komisji Technicznej SSO. — Cieszymy się, że rośniemy w siłę jako organizacja. Każda nowa firma w naszych szeregach, to istotne źródło wiedzy, niezbędnej do pracy nad wytycznymi dla branży czy zaleceniami technicznymi. Wierzę w długą i owocną współpracę ze specjalistami z CFI World.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: SSO
#wiadomości #izolacje #do izolacja #sso

Więcej tematów: